| Τόπος καταγωγής | Γκουάνγκτσοου, Κίνα |
|---|---|
| Κατασκευαστής | - Ναι, ναι. |
| Τύπος | Καλώδιο GJXH |
| Τύπος ινών | G657A1/A2/G652D/G657A1/G657A2 |
| Ζακέτα | LSZH PVC |
| Τόπος καταγωγής | Γκουάνγκτσοου, Κίνα |
|---|---|
| Μάρκα | Jiqian |
| Αριθμός οδηγών | 1/2/4 |
| Εφαρμογή | Εξωτερική κεραία |
| Τύπος ινών | G652D/G657A1/G657A2 |
| Υλικό σακάτου | LSZH (Low Smoke Zero Halogen) |
|---|---|
| Εξωτερική διάμετρος | 2.0*3.0mm/2.0*5.0mm |
| Χαλύβδινο σύρμα/FRP | 2*0,5mm/2*0,45mm |
| Χρώμα | Μαύρο/Λευκό |
| Τύπος ινών | G657A1/G657A2/G652D |
| Αριθμός ινών | 1/2 /4 πυρήνες |
|---|---|
| Υλικό σακάτου | LSZH |
| Χρώμα σακάτου | Μαύρο/Λευκό |
| Εγγύηση | 15 χρόνια |
| Τύπος ινών | G652D, G657A |
| Υλικό | LSZH το /PVS |
|---|---|
| Τύπος ινών | G657A1/A2/G652D/G657A1/G657A2 |
| Χρώμα | το άσπρο /Black |
| Κεντρικό μέλος δύναμης | Μέλος δύναμης FRP/χαλύβδινο σύρμα |
| COem | Διαθέσιμος |
| Τύπος ινών | G657A1/G657A2/G652D |
|---|---|
| Αρίθμηση ινών | 1/2/4 πυρήνας |
| Σακάκι | Μαύρο, λευκό, όπως ζητάτε. |
| Διάμετρος καλωδίου | 2.0*5.0mm |
| Μέλος δύναμης | Χαλύβδινο σύρμα 0,45 mm |
| Αριθμός φυτικών ινών | 1/2/4/6 Κέντρο |
|---|---|
| Χρώμα σακακιού | Μαύρο, λευκό, όπως ζητάτε. |
| Υλικό σακακιού | LSZH/PVC |
| Αδυνάμωση (μέγιστη) | ≤ 0,36dB /KM ((1310nm) |
| Μέλος δύναμης | FRP (με PE αν απαιτείται) Γυάλινο νήμα |
| Μάρκα | JQ\OEM/Customize |
|---|---|
| Υλικό της κάλυψης | LSZH/PVC |
| Χρώματα σακακιών | Μαύρο, άσπρο κλπ. |
| Μέλος δύναμης | Ατσάλινο σύρμα/ΦΡΠ Γυάλινο νήμα |
| Ινα | Μοναδική λειτουργία, πολλαπλή λειτουργία |
| Τύπος ινών | G657A1/G657A2/G652D |
|---|---|
| Αριθμός φυτικών ινών | 1/2/4 πυρήνας |
| Χρώμα σακακιού | Μαύρο, λευκό, όπως ζητάτε. |
| Διάμετρος καλωδίου | 2.0*5.0mm |
| Μέλος δύναμης | Χαλύβδινο σύρμα 0,45 mm |
| Αριθμός φυτικών ινών | 1/2/4 Πυρήνας |
|---|---|
| Χρώμα σακακιού | Μαύρο, λευκό, όπως ζητάτε. |
| Υλικό σακακιού | LSZH/PVC/PE |
| Μέλος δύναμης | Καλώδιο Messenger/FRP |
| Μήκος | 1 χλμ./2km/3km/4km |