| Αριθμός ινών | 1/2/4 πυρήνας |
|---|---|
| Χρώμα σακάτου | Μαύρο, λευκό, όπως ζητάτε. |
| Υλικό σακάτου | LSZH/PVC |
| Καλώδιο αγγελιοφόρων | Χαλύβδινο σύρμα 1,0 mm |
| Εφαρμογή | Δίκτυο FTTH FTTB |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τύμπανο κοντραπλακέ |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 3-5 ημέρες, εξαρτάται από την ποσότητα διαταγής |
| Όροι πληρωμής | L/C, T/T, Western Union, Alipay |
| Δυνατότητα προσφοράς | 4500 το μήνα |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Cable Diameter | 9.7mm |
|---|---|
| Jacket Color | Black/ customize |
| Operating Temperature | -40℃~+70℃ |
| Application | Overhead/ anti-mouse |
| Cable Length | 1km/2km/3km/4km/5km |
| Αριθμό μοντέλου | GYTC8A |
|---|---|
| Τύπος | Υπαίθριο καλώδιο οπτικών ινών |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Αριθμός οδηγών | ≥ 10 |
| Τύπος ινών | G652D ενιαίος τρόπος ή ως αίτημά σας |
| Αριθμό μοντέλου | Ειδικότερα, η μέθοδος GYTC8S δεν μπορεί να χρησιμοποιηθεί. |
|---|---|
| Τύπος | Υπαίθριο καλώδιο οπτικών ινών |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Αριθμός οδηγών | ≥ 10 |
| Τύπος ινών | G652D ενιαίος τρόπος ή ως αίτημά σας |
| Αριθμό μοντέλου | GYTC8S |
|---|---|
| Τύπος | Διάταξη για την κατασκευή καλωδίων |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Αριθμός οδηγών | ≥ 10 |
| Τύπος ινών | G652D ενιαίος τρόπος ή ως αίτημά σας |
| Αριθμός ινών | 2-288 πυρήνες |
|---|---|
| Τύπος ινών | Μοναδικός τρόπος/πολλαπλός τρόπος |
| Ζακέτα | ΠΕ |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Ονομασία του προϊόντος | Διάταξη για την κατασκευή καλωδίων |
| Αριθμό μοντέλου | GYTC8S-48CORE |
|---|---|
| Τύπος | Υπαίθριο καλώδιο οπτικών ινών |
| Τόπος καταγωγής | Guangdong, Κίνα |
| Τύπος ίνας | G652D Single Mode ή ως αίτημά σας |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένος |
| Αρίθμηση ινών | 2-288 πυρήνες |
|---|---|
| Τύπος ινών | ενιαίος τρόπος/πολυ τρόπος |
| Σακάκι | PE |
| Χρώμα | ΜΑΥΡΟΣ |
| Όνομα προϊόντων | Υπαίθριο καλώδιο οπτικών ινών |
| Αριθμό μοντέλου | GYTC8S-48CORE |
|---|---|
| Τύπος | Υπαίθριο καλώδιο οπτικών ινών |
| Τόπος καταγωγής | Guangdong, Κίνα |
| Τύπος ίνας | G652D Single Mode ή ως αίτημά σας |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένος |