| Model Number | GJXH/GJXCH |
|---|---|
| Μάρκα | JQ\OEM |
| Material of Sheath | LSZH / PVC /PE |
| Jacket colors | Black/ White/ Customized Color |
| Strength member | Steel wire |
| Αριθμό μοντέλου | GJXH GJXCH |
|---|---|
| Εφαρμογή | Υλικό |
| Μάρκα | JQ\OEM |
| Υλικό της θήκης | LSZH ή PE |
| Χρώματα σακακιών | Μαύρο/άσπρο/προσαρμοσμένο χρώμα |
| Place of Origin | Guangdong, China |
|---|---|
| Application | Material |
| Material of Sheath | LSZH or as your need |
| Core number | 1-12 core |
| Strength member | Steel wire/FRP |
| Υλικό | Αξιολόγηση των επιβατών |
|---|---|
| Τύπος ινών | G657A1/A2/G652D/G657A1/G657A2 |
| Χρώμα | Λευκός /μαύρος |
| κεντρικό μέλος δύναμης | Μέρος αντοχής FRP/σύρμα χάλυβα |
| Oem | Διαθέσιμος |
| Τόπος καταγωγής | GuangZhou, Κίνα |
|---|---|
| Κατασκευαστής | ναι |
| Τύπος | GJXH/GJXCH |
| Τύπος ινών | G657A1/A2/G652D/G657A1/G657A2 |
| Σακάκι | PVC LSZH |
| Τύπος ινών | G657A1/G657A2/G652D |
|---|---|
| Αρίθμηση ινών | 1/2/4 πυρήνας |
| Υλικό σακακιών | LSZH/PVC |
| Εφαρμογή | Δίκτυο FTTH FTTB FTTX |
| Μείωση (ανώτατη) | ≤0.36dB το /KM (1310nm) |
| Αρίθμηση ινών | 1/2/4/6 Κέντρο |
|---|---|
| Σακάκι | μαύρο, άσπρο |
| Μπουφάν | LSZH |
| Αδυνάμωση (μέγιστη) | ≤ 0,36dB /KM ((1310nm) |
| Μέλος δύναμης | FRP (με PE αν απαιτείται) Γυάλινο νήμα |
| Υλικό | LSZH το /PVS |
|---|---|
| Τύπος ινών | G657A1/A2/G652D/G657A1/G657A2 |
| Χρώμα | το άσπρο /Black |
| Κεντρικό μέλος δύναμης | Μέλος δύναμης FRP/χαλύβδινο σύρμα |
| COem | Διαθέσιμος |
| Μέλος δύναμης | Χαλύβδινο σύρμα FRP KFRP |
|---|---|
| Υλικό σακακιών | LSZH |
| Χρώμα σακακιών | ο Μαύρος/λευκό |
| Μήκος | 1km 2km 3km 4km |
| Εξουσιοδότηση | 15 έτη |
| Αριθμός ινών | 1/2/4/6 Κέντρο |
|---|---|
| Χρώμα σακάτου | Μαύρο, άσπρο. |
| Υλικό σακάτου | LSZH |
| Αδυνάμωση (μέγιστη) | ≤ 0,36dB /KM ((1310nm) |
| Μέλος της δύναμης | ΣΥΡΙΖΑ |