| Αριθμό μοντέλου | GJYXCH GJYXFCH |
|---|---|
| Τύπος | Υπαίθριο καλώδιο οπτικών ινών |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Αριθμός οδηγών | ≥ 10 |
| Τύπος ινών | G652D ενιαίος τρόπος ή ως αίτημά σας |
| Μάρκα | JQ\OEM |
|---|---|
| Υλικό της κάλυψης | LSZH |
| Χρώματα σακακιών | Μαύρο, άσπρο κλπ. |
| Μέλος της δύναμης | Χαλύβδινο σύρμα/FRP |
| Ίνα | Μοναδική λειτουργία, πολλαπλή λειτουργία |
| Τόπος καταγωγής | Γκουάνγκτσοου, Κίνα |
|---|---|
| Μάρκα | Jiqian |
| Αριθμός οδηγών | 1/2/4 |
| Εφαρμογή | Εξωτερική κεραία |
| Τύπος ινών | G652D/G657A1/G657A2 |
| Υλικό σακάτου | LSZH (Low Smoke Zero Halogen) |
|---|---|
| Εξωτερική διάμετρος | 2.0*3.0mm/2.0*5.0mm |
| Χαλύβδινο σύρμα/FRP | 2*0,5mm/2*0,45mm |
| Χρώμα | Μαύρο/Λευκό |
| Τύπος ινών | G657A1/G657A2/G652D |
| Υλικό σακάτου | LSZH (Low Smoke Zero Halogen) |
|---|---|
| Εξωτερική διάμετρος | 2.0*3.0mm/2.0*5.0mm |
| Χαλύβδινο σύρμα/FRP | 2*0,5mm/2*0,45mm |
| Χρώμα | Μαύρο/Λευκό |
| Τύπος ινών | G657A1/G657A2/G652D |
| Αριθμός ινών | 1/2/4 πυρήνας |
|---|---|
| Χρώμα σακάτου | Μαύρο, λευκό, όπως ζητάτε. |
| Υλικό σακάτου | LSZH/PVC |
| Καλώδιο αγγελιοφόρων | Χαλύβδινο σύρμα 1,0 mm |
| Εφαρμογή | Δίκτυο FTTH FTTB |
| Υλικό | Αξιολόγηση των επιβατών |
|---|---|
| Τύπος ινών | G657A1/A2/G652D/G657A1/G657A2 |
| Χρώμα | Λευκός /μαύρος |
| κεντρικό μέλος δύναμης | Μέρος αντοχής FRP/σύρμα χάλυβα |
| Oem | Διαθέσιμος |
| Αρίθμηση ινών | 1/2/4 πυρήνας |
|---|---|
| Χρώμα σακακιών | ο Μαύρος, λευκός |
| Υλικό σακακιών | LSZH/PVC |
| Μείωση (ανώτατη) | ≤0.36dB το /KM (1310nm) |
| Μέλος δύναμης | Αγγελιοφόρος Wire/FRP χάλυβα |
| Υλικό | LSZH το /PVS |
|---|---|
| Τύπος ινών | G657A1/A2/G652D/G657A1/G657A2 |
| Χρώμα | το άσπρο /Black |
| Κεντρικό μέλος δύναμης | Μέλος δύναμης FRP/χαλύβδινο σύρμα |
| COem | Διαθέσιμος |
| Τόπος καταγωγής | Guangzhou, Κίνα |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Ναί |
| Τύπος | Καλώδιο GJXH |
| Τύπος ινών | G657A1/A2/G652D/G657A1/G657A2 |
| Σακάκι | LSZH PVC |