| Υλικό σακακιών | PE |
|---|---|
| Εξωτερική διάμετρος | 9mm |
| Αρίθμηση ινών | 4-144 πυρήνας |
| Δομή | Σωλήνας μονάδων/προσαραγμένο στριμμένο καλώδιο |
| Μέλος δύναμης | Ταινία χάλυβα |
| Αριθμός αγωγών | 2-288 |
|---|---|
| Υλικό σακακιών | Υλικό PE |
| Χρώμα σακακιών | Μαύρο χρώμα |
| Εξουσιοδότηση | 25 έτη |
| Τύπος ινών | G652D |
| Εφαρμογή | Τηλεπικοινωνίες/Κέντρο Δεδομένων/FTTH |
|---|---|
| Αριθμός Μαέστρων | 2 ή 3 ή 4 |
| Μήκος | 2 χλμ. 3 χλμ. ή κατά περίπτωση |
| Υλικό σακακιού | ΠΕ/HDPE/LSZH/MDPE |
| Χάλκινο υλικό | 100% καθαρό χαλκό |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Γεννημένο από ξύλο |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 3-5 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | T/T, D/P |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Μάρκα | JQ |
| υλικό αγωγού | Χαλκός |
|---|---|
| Υλικό | Χαλκός +PVC |
| Αριθμός ινών | 2/3/4/5/6 Πυρήνες |
| Πληρωμή | 30% TT |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Γεννημένο από ξύλο |
| Λειτουργούν μήκος κύματος | 12601650mm |
|---|---|
| Τύπος συνδετήρων | Apc Sc |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -40~85℃ |
| Επιστροφής απώλεια | ≥50dB |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Μέσα στην πλαστική περίπτωση, εξωτερικό με το cartion |
| Υλικό σακακιού | PE, MDPE, LSZH, HDPE |
|---|---|
| Αριθμός φυτικών ινών | 2-144Core |
| Τύπος ινών | YOFC ή κατόπιν αιτήματος |
| Χρώμα | Μαύρο ή προσαρμοσμένο |
| Τύπος | Υβριδικό καλώδιο οπτικών ινών |