Να στείλετε μήνυμα
Μας ελάτε σε επαφή με

Υπεύθυνος : colleen

Τηλεφωνικό νούμερο : 8618122384446

Whatsapp : +8618122384446

Free call

Υπερυψωμένο ενιαίο καλώδιο οπτικών ινών τρόπου GYFTY G652D cOem

Ποσότητα παραγγελίας min : 1km Συσκευασία λεπτομέρειες : Ξύλινο τύμπανο
Χρόνος παράδοσης : Κανονικά 3-5 ημέρες, εξαρτάται από την ποσότητα διαταγής Όροι πληρωμής : L/C, T/T, Western Union, Alipay
Δυνατότητα προσφοράς : 4500km το μήνα
Τόπος καταγωγής: ΚΙΝΑ Μάρκα: Jiqian
Πιστοποίηση: ISO 9001 Αριθμό μοντέλου: GYFTY

Λεπτομερής ενημέρωση

Τόπος καταγωγής: Zhejiang, Κίνα Μάρκα: Jiqian
Αριθμός αγωγών: ≥ 10 Μέλος δύναμης: FRP
Τρόπος τοποθέτησης: Αγωγός / Κεραία Αποθήκευση/λειτουργούσα θερμοκρασία:: -40 έως +70 °C
Εφαρμογή: Δικτύωση COem: ναι
Υψηλό φως:

Καλώδιο οπτικών ινών GYFTY G652D

,

Καλώδιο οπτικών ινών cOem G652D

,

Υπερυψωμένο gyfty καλώδιο οπτικών ινών

Περιγραφή προϊόντων

Κατασκευαστικό μη μεταλλικό καλώδιο οπτικών ινών τρόπου G652D GYFTY ενιαίο

 

Οι ίνες, 250μm, τοποθετούνται σε έναν χαλαρό σωλήνα που αποτελείται από ένα υψηλό πλαστικό συντελεστών. Όλους τους σωλήνες γεμίζουν με μια αδιάβροχη ένωση πλήρωσης. Χρησιμοποιούμε το FRP (η ίνα ενίσχυσε το πλαστικό) ως μέλος δύναμης. Το οπτικό καλώδιο έχει μια απόδοση πολύ καλός μηχανική και θερμοκρασίας. Δεν πρέπει να ανησυχήσετε για την αντίσταση και την ευελιξία συντριβής κατά τη διάρκεια της αποθήκευσης και της λειτουργίας.

Υπερυψωμένο ενιαίο καλώδιο οπτικών ινών τρόπου GYFTY G652D cOem 0

Υπερυψωμένο ενιαίο καλώδιο οπτικών ινών τρόπου GYFTY G652D cOem 1

Ιδιότητες ινών

Οι ιδιότητες της ενιαίας οπτικής ίνας τρόπου (ITU-τ REC. G.652D)

Στοιχείο Προδιαγραφή
Τύπος ινών Ενιαίος τρόπος
Υλικό ινών Ναρκωμένο πυρίτιο
Συντελεστής μείωσης
@ 1310 NM
@ 1383 NM
@ 1550 NM
@ 1625 NM

≤ 0,36 dB/km
≤0.32 dB/km
≤0.22 dB/km
≤0.30 dB/km
Ασυνέχεια σημείου ≤ 0,05 DB
Κομμένο καλώδιο μήκος κύματος ≤ 1260 NM
Μήκος κύματος μηδέν-διασποράς 1300 ~ 1324 NM
Κλίση μηδέν-διασποράς ≤0.093 CP (NM ² .km)
Χρωματική διασπορά
@ 1288 ~ 1339 NM
@ 1271 ~ 1360 NM
@ 1550 NM
@ 1625 NM

≤3.5 CP (NM. χλμ)
≤5.3 CP (NM. χλμ)
≤18 CP (NM. χλμ)
≤22 CP (NM. χλμ)
PMD ≤0.2 ps/km ½
Διάμετρος τομέων τρόπου @ 1310 NM 9.2±0.4 um
Πυρήνας/ντυμένο concentricity λάθος ≤0.5 um
Διάμετρος επένδυσης 125.0 um ± 0,7
Μη-κυκλικότητα επένδυσης ≤1.0%
Αρχική διάμετρος επιστρώματος 245 um ± 10
Επίπεδο δοκιμής απόδειξης kpsi 100 (=0.69 Gpa), 1%
Εξάρτηση θερμοκρασίας
0℃~ +70℃ @ 1310 & 1550nm
≤ 0,1 dB/km

 

1, Q: Είστε ένα εργοστάσιο ή εμπορική επιχείρηση;
Α: Είμαστε ένα εργοστάσιο


2, Q: Ποιο είναι το MOQ;

Α: Το MOQ του καλωδίου οπτικών ινών είναι 1km.

 

3.Q: Ποιο εμπορικό σήμα της ίνας χρησιμοποιείτε;

Α: YOFC, Fiberhome, κ.λπ.

 

4, Q: Μπορείτε να δεχτείτε τη μικρή διαταγή;
Α: Ναι, η μικρή διαταγή είναι διαθέσιμη. Υποστηρίζουμε το νέο έργο των πελατών μας όπως ξέρουμε ότι η επιχείρηση είναι πάντα από τη μικρή διαταγή.


5, Q: Τι είναι χρόνος παράδοσης;
Α: Ο γενικός χρόνος παράδοσης είναι 5-7 ημέρες μετά από τη διαταγή που επιβεβαιώνεται. Εξαρτάται από την ποσότητα διαταγής.

 

6.Can παρέχετε τα προσαρμοσμένα προϊόντα και το λογότυπο;

Α: Ναι. Παρέχουμε την υπηρεσία cOem.

 

7.What είναι η πληρωμή σας όροι;

Α: Δεχόμαστε T/T, L/C, τη Western Union, την κατάθεση 30% και 70% πριν από την αποστολή.

 

 

 

 

Μπορεί να είσαι σε αυτά
Ελάτε σε επαφή μαζί μας

Εισάγετε το μήνυμά σας

vicky@gzjqofc.com
+8618998347595
+8618998347595
+8618998347595