Να στείλετε μήνυμα
Μας ελάτε σε επαφή με

Υπεύθυνος : colleen

Τηλεφωνικό νούμερο : 8618122384446

Whatsapp : +8618122384446

Free call

Ενιαίος τρόπος 288 καλώδιο οπτικής ίνας πυρήνων για τον εναέριο αγωγό

Ποσότητα παραγγελίας min : 1km Συσκευασία λεπτομέρειες : Ξύλινο τύμπανο
Χρόνος παράδοσης : 3-5 ημέρες Όροι πληρωμής : T/T, Alipay, Western Union, L/C
Δυνατότητα προσφοράς : 4500km το μήνα
Τόπος καταγωγής: ΚΙΝΑ Μάρκα: Jiqian
Πιστοποίηση: ISO 9001/CE/FCC/ROHS Αριθμό μοντέλου: GYTS

Λεπτομερής ενημέρωση

Τόπος καταγωγής: GUANGZHOU, ΚΙΝΑ Μάρκα: Jiqian
Αριθμό μοντέλου: GYTS Αριθμός αγωγών: ≥ 10
Αρίθμηση ινών: 4-288 πυρήνες Εγκατάσταση: Αγωγός/κεραία
Μέλος δύναμης: Κεντρικός: Χαλύβδινο σύρμα ή ενισχυμένο φίμπεργκλας πλαστικό (FRP) Πιστοποίηση: ISO9001/ROHS/CE/FCC
Κατασκευαστής: Ναι
Υψηλό φως:

Καλώδιο οπτικής ίνας 288 πυρήνων

,

Εναέριο καλώδιο οπτικής ίνας αγωγών

Περιγραφή προϊόντων

Θωρακισμένο ενιαίο καλώδιο οπτικής ίνας τρόπου για την κεραία ή τον αγωγό

 

Ενιαίος τρόπος 288 καλώδιο οπτικής ίνας πυρήνων για τον εναέριο αγωγό 0

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα:
Επιλογή του τύπου ινών
Κώδικας χρώματος της ίνας
Αντίσταση απόγειου
Υψηλή αντίσταση συντριβής
Υλικό θηκών επιλογής
Χαμηλός - μείωση και διασπορά
Καλή ευελιξία και κάμπτοντας απόδοση

Τομείς Appicable:

Αγωγός/υπόγεια

Οπτικά χαρακτηριστικά:

 

Τύπος ινών G.652 G.655 50/125^m 62.5/125^m

Μείωση

(+20X)

850nm     <3><3>
1300nm     <1><1>
1310nm <0> <0>    
1550nm <0> <0>    
Εύρος ζώνης 850nm     >500 MHZ-χλμ >200 MHZ-χλμ
1300nm     >500 MHZ-χλμ >500 MHZ-χλμ
Αριθμητικό άνοιγμα     0.200±0.015NA 0.275±0.015NA
Κομμένο καλώδιο μήκος κύματος CC <1260nm> <1450 nm="">    

 

Δομή και τεχνικές προδιαγραφές

Ίνα

Αρίθμηση

Ονομαστικός

Διάμετρος

(χιλ.)

Ονομαστικός

Βάρος

(kg/km)

Ανώτατη ίνα
Ανά σωλήνα
Ανώτατο αριθ.
(Tubes+fillers)

Επιτρεπόμενο εκτατό φορτίο

(ν)

Επιτρεπόμενη αντίσταση συντριβής
(N/100mm)
Βραχυπρόθεσμος Μακροπρόθεσμος Βραχυπρόθεσμος Μακροπρόθεσμος
2~36 10.3 109 6 6 1500 600 1000 300
38~72 11.5 145 12 6 1500 600 1000 300
74~96 13.5 175 12 8 1500 600 1000 300
98~120 14.8 209 12 10 1700 600 1000 300
122~144 16.6 249 12 12 2000 600 1000 300
146~216 16.7 254 12 18 (2 στρώματα) 2000 600 1000 300
218~288 19.0 325 12 24(2στρώματα) 2500 600 1000 300
 

 

Συσκευασία:

Ενιαίος τρόπος 288 καλώδιο οπτικής ίνας πυρήνων για τον εναέριο αγωγό 1

 

 

FAQ:

 

1, Q: Είστε ένα εργοστάσιο ή εμπορική επιχείρηση;
Α: Είμαστε ένα εργοστάσιο


2, Q: Ποιο είναι το MOQ;

Α: Το MOQ του καλωδίου οπτικών ινών είναι 1km.

 

3.Q: Ποιο εμπορικό σήμα της ίνας χρησιμοποιείτε;

Α: YOFC, Fiberhome, κ.λπ.

 

4, Q: Μπορείτε να δεχτείτε τη μικρή διαταγή;
Α: Ναι, η μικρή διαταγή είναι διαθέσιμη. Υποστηρίζουμε το νέο έργο των πελατών μας όπως ξέρουμε ότι η επιχείρηση είναι πάντα από τη μικρή διαταγή.


5, Q: Τι είναι χρόνος παράδοσης;
Α: Ο γενικός χρόνος παράδοσης είναι 5-7 ημέρες μετά από τη διαταγή που επιβεβαιώνεται. Εξαρτάται από την ποσότητα διαταγής.

 

6.Can παρέχετε τα προσαρμοσμένα προϊόντα και το λογότυπο;

Α: Ναι. Παρέχουμε την υπηρεσία cOem.

 

7.What είναι η πληρωμή σας όροι;

Α: Δεχόμαστε T/T, L/C, τη Western Union, την κατάθεση 30% και 70% πριν από την αποστολή.

 

 

Μπορεί να είσαι σε αυτά
Ελάτε σε επαφή μαζί μας

Εισάγετε το μήνυμά σας

vicky@gzjqofc.com
+8618998347595
+8618998347595
+8618998347595