| Υλικό σακακιού | LSZH |
|---|---|
| Αριθμός φυτικών ινών | 4-288 πυρήνες |
| Δομή | Λανθάνον χαλαρό σωλήνα |
| Όνομα προϊόντος | Υπαίθριο οπτικό καλώδιο ινών |
| Τύπος ινών | YOFC ή Fiberhome fujikura Corning κατόπιν αιτήματος |
| Τύπος ινών | G652D Single Mode ή ως αίτημά σας |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρο, προσαρμοσμένο |
| Εξωτερικό περίβλημα | PE/HDPE/MDPE/ |
| Αριθμός φυτικών ινών | 2-288 πυρήνες |
| Όνομα προϊόντος | Καλώδιο θωρακισμένου χαλαρού σωλήνα |
| Τύπος ινών | G652D/G657A1/G657A2 |
|---|---|
| Αριθμός φυτικών ινών | 2-288 πυρήνες |
| Σακάκι | PE, MDPE, LSZH, PVC, HDPE |
| Χρώμα | Μαύρο, προσαρμοσμένο |
| Εφαρμογή | Αγωγός/Άμεση Ταφή |
| Υλικό σακακιού | LSZH |
|---|---|
| Αριθμός φυτικών ινών | 4-288cores |
| Δομή | Λανθάνον χαλαρό σωλήνα |
| Όνομα προϊόντος | Υπαίθριο οπτικό καλώδιο ινών |
| Τύπος ινών | YOFC ή Fiberhome fujikura κατόπιν αιτήματος |
| Τύπος ινών | YOFC, Fiberhome, ως αίτημα |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρο ή προσαρμοσμένο |
| Σακάκι | PE, MDPE, LSZH, PVC, HDPE |
| Μέλος δύναμης | Ατσάλινο σύρμα/ΦΡΠ Γυάλινο νήμα |
| Αριθμός φυτικών ινών | 2-288 πυρήνες |
| Υλικό σακακιού | PE, MDPE, LSZH, HDPE |
|---|---|
| Εξωτερική διάμετρος | 6/7/8/9mm |
| χαλύβδινο σύρμα | 0.7/0.8/1.0mm |
| Αριθμός φυτικών ινών | 2/4/6/8/12/24/36/48 Πυρήνας |
| Δομή | Κεντρικό χαλαρό καλώδιο σωλήνων |
| Τύπος ινών | G652D/G657A1/G657A2/OM1/OM2/OM3/OM4 |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρο ή προσαρμοσμένο |
| Σακάκι | PE, MDPE, HDPE |
| Αρίθμηση ινών | 4-72 πυρήνες |
| Εγκατάσταση | Κεραία & Αγωγός |
| Τύπος ινών | G652D Single Mode ή ως αίτημά σας |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρος |
| Σακάκι | PE, MDPE, LSZH, PVC, HDPE |
| Αρίθμηση ινών | 4-144 πυρήνες |
| Μήκος | 2χλμ ή προσαρμοσμένο μήκος |
| Υλικό σακακιών | PE, HDPE, MDPE, LSZH |
|---|---|
| Εξωτερική διάμετρος | 8.0mm/6.0mm/7.0mm/9.0mm |
| Χαλύβδινο σύρμα | 1.0mm/0.7mm |
| Χρώμα | Μαύρος |
| Τύπος ινών | Ενιαίος τρόπος G652D |
| Τύπος ινών | G657A1/A2/G652D/G657A1/G657A2 |
|---|---|
| COem | Διαθέσιμος |
| Εφαρμογή | Κεραία/αγωγός |
| Αριθμός αγωγών | 4 6 8 |
| Δομή | Προσαραγμένος χαλαρός σωλήνας |