| Τόπος καταγωγής | Guangzhou Κίνα |
|---|---|
| Μάρκα | Jiqian |
| Αριθμός αγωγών | ≥ 10 |
| Μέλος δύναμης | FRP |
| Αποθήκευση/λειτουργούσα θερμοκρασία | -40 έως +70 °C |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τύμπανο κοντραπλακέ |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 3-5 ημέρες, εξαρτάται από την ποσότητα διαταγής |
| Όροι πληρωμής | L/C, T/T, Western Union, Alipay |
| Δυνατότητα προσφοράς | 4500 το μήνα |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Τύπος ινών | G652d |
|---|---|
| Αρίθμηση ινών | 2-144 |
| Εμπορικό σήμα ινών | YOFC |
| Εφαρμογή | Υπαίθριος |
| Εξουσιοδότηση | Περισσότερο από 25 έτη |
| Dimension(trumpet) | 47cm*34cm |
|---|---|
| Dimension(large size) | 50cm*40cm |
| Type | wire-less type/fiber tyre |
| fiber tyre | Indoor/Outdoor |
| Packaging Details | carton box |
| Ονομασία του προϊόντος | Προδιαμορφωμένη λαβή τύπου |
|---|---|
| Υλικό | Κράμα αργιλίου, χάλυβας |
| ΟΜ | Αποδεκτό |
| Φορτίο διάσπασης | 70KN |
| Δείγμα | Διαθέσιμο |
| Cable Color | Black |
|---|---|
| Out Sheath | LSZH, PE |
| Jacket | HDPE |
| Cable Brand | Jiqian |
| Tight Buffer | 0.9mm |
| Τόπος καταγωγής | GuangDong, Κίνα |
|---|---|
| Πυρήνας ινών | 2-144 πυρήνας |
| Σακάκι | PE |
| Πιστοποίηση | CE/ISO9001 |
| Σειρά θερμοκρασίας αποθήκευσης/μεταφορών | -50℃ σε +70℃ |
| Εμπορικό σήμα ινών | YOFC/FiberHome/Corning |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρο/Προσαρμοσμένο |
| Σακάκι metarial | PE, HDPE/LSZH |
| Μέλος δύναμης | Χαλύβδινο σύρμα |
| Αριθμός φυτικών ινών | 2-288 Πυρήνες |
| Εμπορικό σήμα ινών | YOFC/FiberHome/Corning |
|---|---|
| Χρώμα | Ο Μαύρος/κόκκινο ή προσαρμοσμένος |
| Σακάκι metarial | PE, HDPE/LSZH |
| Μέλος δύναμης | Χαλύβδινο σύρμα |
| Αριθμός φυτικών ινών | 4-288 πυρήνες |
| Χρόνος ζωής | 25 έτη |
|---|---|
| Τύπος ινών | G652D |
| Μήκος | 1km 2km 3km 4km |
| Εμπορικό σήμα ινών | YOFC |
| COem | Ναι |