| Αριθμό μοντέλου | ADSS-96F |
|---|---|
| Τύπος | Διάταξη για την κατασκευή καλωδίων |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Αριθμός οδηγών | ≥ 10 |
| Τύπος ινών | G652D/G657A1/G657A2/OM1/OM2/OM3/OM4 |
| Εφαρμογή | Για διαφημίσεις Εγκατάσταση καλωδίων οπτικών ινών από αέρος |
|---|---|
| Υλικό | Άλλες χάλυβες |
| Αριθμό μοντέλου | Προδιαμορφωμένα αξεσουάρ καλωδίων αδιέξοδος Guy Grip |
| Υλικό για καλώδια οπτικών ινών | Μονόστρωτος λαβός έντασης |
| Πακέτο | Ξύλινο κουτί |
| Application | For adss Aerial fiber optic cable fixing |
|---|---|
| Material | Galvanized steel |
| Model Number | Preformed Cable Accessories Dead End Guy Grip |
| Optic fiber cable hardware | Single Leyer Tension Clamp |
| Package | Wooden box |
| Εφαρμογή | εξωτερική κεραία |
|---|---|
| μετράει φυτικές ίνες | 2-432 πυρήνες |
| Σπιθαμή | 50m 80m /100m/200 m /300m /400m |
| ίνα ανά σωλήνα | 4/6/8/12F |
| Δείγμα | Προμηθεύω |
| Εφαρμογή | κεραία εξωτερικού χώρου, Δίκτυο FTTH FTTB FTTX |
|---|---|
| μετράει φυτικές ίνες | 2-144 πυρήνες |
| Έκταση | 100m το /200 μ το /300m το /400m ή προσαρμοσμένος |
| Εμπορικό σήμα ινών | YOFC/FiberHome/Corning |
| Δείγμα | Αποδεκτός |
| Εφαρμογή | κεραία εξωτερικού χώρου, Δίκτυο FTTH FTTB FTTX |
|---|---|
| μετράει φυτικές ίνες | 4-288 πυρήνες |
| Έκταση | 100m το /200 μ το /300m ή προσαρμοσμένος |
| Εμπορικό σήμα ινών | YOFC/FiberHome/Corning |
| Δείγμα | Αποδεκτός |
| Εφαρμογή | εξωτερική κεραία/FTTH |
|---|---|
| μετράει φυτικές ίνες | 2-288 Πυρήνες |
| Σπιθαμή | 50m 80m /150m/200 m /300m /500m |
| ίνα ανά σωλήνα | 4/6/8/12F/12 |
| αριθμός δύναμης | FRP, Kevlar Aramid Νήματα |
| Εφαρμογή | κεραία εξωτερικού χώρου, Δίκτυο FTTH FTTB FTTX |
|---|---|
| μετράει φυτικές ίνες | 4-144 πυρήνες |
| Έκταση | 100m το /200 μ το /300m ή προσαρμοσμένος |
| Εμπορικό σήμα ινών | YOFC/FiberHome/Corning |
| Υπηρεσία | Δείγμα |
| Εφαρμογή | κεραία εξωτερικού χώρου, Δίκτυο FTTH FTTB FTTX |
|---|---|
| μετράει φυτικές ίνες | 1-144cores |
| Έκταση | 50m 120m /200 m /300m /400m ή Προσαρμοσμένο |
| ίνα ανά σωλήνα | 4/6/8/12/24F |
| Δείγμα | Ναι |
| Τόπος καταγωγής | Γκουάνγκτσοου Κίνα |
|---|---|
| Θερμοκρασία | -40~+70°C |
| Τύπος ινών | ενιαίος τρόπος/πολλαπλού τρόπου |
| Τύπος καλωδίου | Μη μεταλλικά αυτοφορητά |
| Πυρήνες ινών | 2-288 πυρήνες |