Να στείλετε μήνυμα
Μας ελάτε σε επαφή με

Υπεύθυνος : colleen

Τηλεφωνικό νούμερο : 8618122384446

Whatsapp : +8618122384446

Free call

GYTS G657A1 12 πυρήνων ενιαίο καλώδιο οπτικών ινών τρόπου θωρακισμένο

Ποσότητα παραγγελίας min : 1000m Συσκευασία λεπτομέρειες : Ξύλινο τύμπανο
Χρόνος παράδοσης : 2-4day Όροι πληρωμής : Western Union, MoneyGram, T/T, L/C
Δυνατότητα προσφοράς : 100km ανά σήμερα
Τόπος καταγωγής: ΚΙΝΑ Μάρκα: jiqian
Πιστοποίηση: ISO Αριθμό μοντέλου: GYTS

Λεπτομερής ενημέρωση

Τύπος ινών: G657A1/A2/G652D/G657A1/G657A2 COem: Διαθέσιμος
Εφαρμογή: Κεραία/αγωγός Αριθμός αγωγών: 6 8 12
δομή: Προσαραγμένος χαλαρός σωλήνας Λειτουργούσα θερμοκρασία: -40 ~ +60 Γ
Υψηλό φως:

G657A1 12 ενιαίο καλώδιο οπτικών ινών τρόπου πυρήνων

,

GYTS 12 ενιαίο καλώδιο οπτικών ινών τρόπου πυρήνων

,

12 πυρήνων ενιαίο καλώδιο οπτικών ινών τρόπου θωρακισμένο

Περιγραφή προϊόντων

Ενιαίος τρόπος ταινιών χάλυβα GYTS ο θωρακισμένος προσάραξε τη χαλαρή υπαίθρια οπτική ίνα σωλήνων 12core

 

                                                                        

 

 

      GYTS G657A1 12 πυρήνων ενιαίο καλώδιο οπτικών ινών τρόπου θωρακισμένο 0

Οπτικά και μηχανικά χαρακτηριστικά της ίνας

MFD (1310nm) 9.2mm±0.4mm
MFD (1550nm) 10.4mm±0.8mm
Διάμετρος επένδυσης 125mm±1.0mm
Διάμετρος ινών 250 ± 15 χιλ. (που χρωματίζονται)
Concentricity πυρήνων/επένδυσης λάθος £0.6mm
Concentricity MFD λάθος £0.8mm
Κυκλικότητα επένδυσης μη £1.0%
Κόψτε το μήκος κύματος £1260nm
Συντελεστής μείωσης 1310nm: £0.35dB/km
1550nm: £0.21dB/km
Απόδοση κάμπτω-απώλειας της οπτικής ίνας £0.05dB
Διασπορά τρόπου πόλωσης £0.1ps/Ökm
Μήκος κύματος μηδέν-διασποράς 1300 – 1324 NM
Κλίση μηδέν-διασποράς £0.092ps/(nm2•χλμ)

Μηχανικές απαιτήσεις και μέθοδοι καλωδίου ινών

Εκτατή δύναμη 1500N, προσαρμοστείτε στο IEC 60794-1-E1 ενώ η πίεση ινών είναι ≤0.33%
Συντριβή 1000N/100mm, προσαρμόζονται στο IEC 60794-1-E3
Αντίκτυπος προσαρμοστείτε στο IEC 60794-1-E4
Επαναλαμβανόμενη κάμψη προσαρμοστείτε στο IEC 60794-1-E6
Torsion προσαρμοστείτε στο IEC 60794-1-E7
Κάμψη προσαρμοστείτε στο IEC 60794-1-E8
Συστροφή προσαρμοστείτε στο IEC 60794-1-E10
Κάμψη καλωδίων προσαρμοστείτε στο IEC 60794-1-E11
Δοκιμή ανακύκλωσης θερμοκρασίας προσαρμοστείτε στο IEC 60794-1-F1
Διείσδυση νερού προσαρμοστείτε στο IEC 60794-1-F5B
Τάση δοκιμής σπινθήρων Η τάση δοκιμής σπινθήρων του εξωτερικού σακακιού καλωδίων θα είναι τουλάχιστον εναλλασσόμενο ρεύμα 8kV
 
Ίνα:

GYTS G657A1 12 πυρήνων ενιαίο καλώδιο οπτικών ινών τρόπου θωρακισμένο 1

Χαρακτηριστικό γνώρισμα:

Καλή απόδοση κάτω από τη μηχανική πίεση.

Χαλαρή πήκτωμα-γεμισμένη σωλήνας κατασκευή για την ανώτερη προστασία ινών.

Η διαμήκης ζαρωμένη ταινία χάλυβα είναι τοποθετημένη σε στρώματα και στην πλευρά και συνδεμένη με το PE το εξωτερικό σακάκι, εξασφαλίζει όχι μόνο ακτινωτός moisture-proof αλλά και ενισχύει την αντίσταση συντριβής του οπτικού καλωδίου ινών.

UV και αδιάβροχο σχέδιο.


ΣΧΕΔΙΑΓΡΑΜΜΑ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗΣ
 Η jiqian Co. οπτικών καλωδίων ινών Guangzhou, ΕΠΕ βρίσκεται στην πόλη guangzhou, mingying δύση που 2 επαρχία Guangdong οδική βιομηχανική ζώνη, xintang κωμόπολη, είναι μια συλλογή της επιστημονικής έρευνας, ανάπτυξη, παραγωγή, πωλήσεις για την ολοκλήρωση της μεγάλης κλίμακας ειδίκευσης της κοινής επιχείρησης αποθεμάτων υψηλής τεχνολογίας, που ειδικεύεται στην παραγωγή των διάφορων προδιαγραφών του καλωδίου πυρήνων 2-288.

 

FAQ:

 
1. Είστε ο πραγματικός κατασκευαστής;

Ναι, είμαστε εργοστάσιο στο guangzhou Κίνα, καλωσορίζουμε για να μας επισκεφτούμε!

2. ποια είναι η ελάχιστη ποσότητά σας;

1KM. Υποστηρίζουμε το νέο έργο των πελατών μας, η δοκιμαστική διαταγή είναι διαθέσιμη

3.Can παίρνω ένα δείγμα;

Ναι, παρέχουμε το ΕΛΕΥΘΕΡΟ δείγμα και πρέπει ακριβώς να πληρώσετε για το σαφές φορτίο.

4.What για την πληρωμή;

L/C, T/T, η Western Union και Paypal είναι αποδεκτά.

5.Delivery χρόνος;

Γενικά 3-7 εργάσιμες ημέρες, επίσης είναι σύμφωνα με qty.

6.Can παρέχετε τα προσαρμοσμένα προϊόντα και το λογότυπο;

Ναι, παρέχουμε την υπηρεσία OEM&ODM, pls αίσθηση ελεύθερη να έρθει σε επαφή με.GYTS G657A1 12 πυρήνων ενιαίο καλώδιο οπτικών ινών τρόπου θωρακισμένο 2

Μπορεί να είσαι σε αυτά
Ελάτε σε επαφή μαζί μας

Εισάγετε το μήνυμά σας

colleen@gzjqofc.com
+8618122384446
8618122384446
8618122384446