Να στείλετε μήνυμα
Μας ελάτε σε επαφή με

Υπεύθυνος : colleen

Τηλεφωνικό νούμερο : 8618122384446

Whatsapp : +8618122384446

Free call

Μίνι εσωτερικός και εξωτερικός αεραγωγός G652D 2f 4f 6f 8f 12f

Ποσότητα παραγγελίας min : 1 χιλιόμετρο Τιμή : 60-200USD/KM
Συσκευασία λεπτομέρειες : ξύλινο τύμπανο Χρόνος παράδοσης : 3-5 ημέρες, εξαρτάται από την ποσότητα σας.
Όροι πληρωμής : Λ/Κ, D/A, T/T, Western Union, MoneyGram Δυνατότητα προσφοράς : 60000KM/μήνα
Τόπος καταγωγής: Γκουανγκντόνγκ, Κίνα Μάρκα: Jiqian
Πιστοποίηση: CE/ISO9001 Αριθμό μοντέλου: Πίδακας

Λεπτομερής ενημέρωση

Αριθμός ινών: 2-24 πυρήνας Μέλος δύναμης: Νήματα από αραμίδιο, νήματα ανθεκτικότητας
Εγγύηση: 25 χρόνια Επικαιροποίηση: 1 χιλιόμετρο
Οργανωτής κατασκευής: - Ναι, ναι. Αγαπημένη: - Ναι, ναι.
Διάρκεια: 1/2/3/4/5KM
Υψηλό φως:

12f JET Υφασματικό οπτικό καλώδιο

,

G652D Υφασματικό οπτικό καλώδιο

Περιγραφή προϊόντων

Περιγραφή του προϊόντος

Η δομή JET χρησιμοποιείται ευρέως για εξωτερικά / εσωτερικάπερίστασηΤο καλώδιο JET είναι σχετικά μαλακό, με μια ορισμένη ένταση.,Η εγκατάσταση των υδροφόρων αγωγών είναι πιο βολική.

 

Εφαρμογή

1. εναέρια εγκατάσταση
2.Δάσκαλο, σωλήνεςεγκατάσταση
 
Μίνι εσωτερικός και εξωτερικός αεραγωγός G652D 2f 4f 6f 8f 12f 0
Μίνι εσωτερικός και εξωτερικός αεραγωγός G652D 2f 4f 6f 8f 12f 1
 
Προδιαγραφές καλωδίου:
Ονομασία του προϊόντος:JET fiber cable
Οπτική λειτουργία:Μια/πολλαπλή λειτουργία
Διάμετροι ινών:G652, G655, 50/125μm, 62,5/125μm
Συνολικός αριθμός ινών:2-24
Ράδιο κάμψης (στατικό/δυναμικό): 10D/20D
Εργασιακή ζωή:Περισσότερα από 25 έτη
Εφαρμογή:Αεροδρόμιο ή αγωγός, Τοπικό δίκτυο, Τοπικό δίκτυο,Δίκτυο επικοινωνίας μεγάλων αποστάσεων.

χαρακτηριστικό:
μικρή διάμετρος
απλή δομή
Εύκολο να λυθεί για την εγκατάσταση των σωλήνων
Αποδοτική από πλευράς κόστους
χρήση σε εξωτερικούς χώρους/εντός χώρων
σταθερή αντιανταχείριση
ταχύτερη και σταθερή μετάδοση
 
Μίνι εσωτερικός και εξωτερικός αεραγωγός G652D 2f 4f 6f 8f 12f 2
Προδιαγραφές
Ονομασία του προϊόντος
Υψηλής ποιότητας μίνι καλώδιο οπτικών ινών για εσωτερικούς και εξωτερικούς χώρους G652D 2f 4f 6f 8f 12f JET
Αριθμός ινών
1-24 ίνες, μπορούν να προσαρμοστούν σύμφωνα με τις απαιτήσεις των πελατών
Κατασκευή
Τύπος σωλήνα κεντρικής δέσμης
Τύπος ινών
Μονότροπος G.652D / G.657A1
Υλικό εξωτερικού μπουφάν
Συνήθως PE, πλαστικό, LSZH, μπορεί να προσαρμοστεί
Εφαρμογή
Πάνω από το κεφάλι, αέρας, αγωγός
Διάμετρος
εξαρτάται από την ποσότητα της ινών και τη δομή
Διάρκεια καλωδίου
1χλμ. 2χλμ. 3χλμ. 5χλμ. ανά τύμπανο, μπορεί να προσαρμοστεί.
Δοκιμαστικό μήκος κύματος
1310/1550nm
Θερμοκρασία λειτουργίας
-40°C έως +70°C
Ενισχύστε
Νήματα από αραμίδιο ή από γυαλί
Χρώμα
Συνήθως μαύρο, μπορεί να προσαρμοστεί.
Μίνι εσωτερικός και εξωτερικός αεραγωγός G652D 2f 4f 6f 8f 12f 3
Παράμετρος ινών
Άρθρο
Μονάδα
Προδιαγραφές
Τύπος ινών
G. 652
Διάμετρο πεδίου λειτουργίας
1310nm
μm
9.2 ± 0.4
1550nm
μm
10.4 ± 0.8
Διάμετρος επικάλυψης
μm
125.0 ± 1
Μη κυκλική επένδυση
%
≤ 1.0
Λάθος συγκεντριστικότητας πυρήνα/οπλισμού
μm
≤0.5
Διάμετρος επικάλυψης
μm
242 ± 7
Λάθος συγκεντριστικότητας επικάλυψης/οπλισμού
μm
≤ 12
μήκος κύματος διακοπής καλωδίου
nm
≤ 12
Συντελεστής εξασθένισης
1310nm
dB/km
≤0.36
1550nm
dB/km
≤0.22
Επίπεδο έντασης απόδειξης
kpsi
≥ 100
Συγγενικά προϊόντα
Μίνι εσωτερικός και εξωτερικός αεραγωγός G652D 2f 4f 6f 8f 12f 4
Συσκευή και παράδοση
Μίνι εσωτερικός και εξωτερικός αεραγωγός G652D 2f 4f 6f 8f 12f 5
Μίνι εσωτερικός και εξωτερικός αεραγωγός G652D 2f 4f 6f 8f 12f 6
Μίνι εσωτερικός και εξωτερικός αεραγωγός G652D 2f 4f 6f 8f 12f 7
Μίνι εσωτερικός και εξωτερικός αεραγωγός G652D 2f 4f 6f 8f 12f 8
Πληροφορίες συσκευασίας:
1 χλμ./ 2 χλμ/3 χλμ/4 χλμ. 5 χλμ. ανά βαρέλι από πλακόξυλο

Ναυτιλία:
Με τη θάλασσα/αεροπορία ή με ταχεία παράδοση, εξαρτάται από την ποσότητα της παραγγελίας
Προφίλ εταιρείας
Guangzhou Jiqian fiber optic cable co., ltd.είναι μια εταιρεία υψηλής τεχνολογίας που ασχολείται με την έρευνα, την κατασκευή, την πώληση προϊόντων επικοινωνίας με τα δικαιώματα εισαγωγής και εξαγωγής μας.Η εταιρεία μας είναι ένας επαγγελματίας κατασκευαστής καλωδίων οπτικών ινών και καλωδίων επικάλυψης πάνω από 8 χρόνιαΤο OEM είναι διαθέσιμο και μπορούμε να σχεδιάσουμε οποιοδήποτε είδος καλωδίων οπτικών ινών για εσάς.Τα κύρια προϊόντα της εταιρείας μας είναι τα καλώδια οπτικών ινών και τα συναφή εξαρτήματα οπτικών ινώνΌλα τα προϊόντα χρησιμοποιούνται ευρέως στις τηλεπικοινωνίες και εξάγονται σε πολλές χώρες, για παράδειγμα στην Αίγυπτο, το Πακιστάν, τις Μαλδίβες, την Ινδία, τη Βραζιλία και τη Χιλή κλπ.
00:01
 
00:12
 
Μίνι εσωτερικός και εξωτερικός αεραγωγός G652D 2f 4f 6f 8f 12f 9
Μίνι εσωτερικός και εξωτερικός αεραγωγός G652D 2f 4f 6f 8f 12f 10

Μπορεί να είσαι σε αυτά
Ελάτε σε επαφή μαζί μας

Εισάγετε το μήνυμά σας

sales1@gzjqofc.com
+8618122383351
18122383351