| Αριθμό μοντέλου | ADSS-SJ |
|---|---|
| Τύπος | Υπαίθριο καλώδιο οπτικών ινών |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Αριθμός οδηγών | ≥ 10 |
| Τύπος ινών | G652D ενιαίος τρόπος ή ως αίτημά σας |
| Cable Diameter | 9.7mm |
|---|---|
| Χρώμα σακάτου | Μαύρο |
| Operating Temperature | -40℃~+70℃ |
| Εφαρμογή | Υπερυψωμένος |
| Cable Length | 1km/2km/3km/4km/5km |
| Διάμετρος καλωδίου | 9.7mm |
|---|---|
| Χρώμα σακάτου | Μαύρο / προσαρμόστε |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C~+70°C |
| Εφαρμογή | Υψηλό/αντι-ποντίκι |
| Διάρκεια καλωδίου | 1km/2km/3km/4km/5km |
| Εφαρμογή | τηλεπικοινωνίες μεγάλων αποστάσεων |
|---|---|
| μετράει φυτικές ίνες | 4-576 πυρήνες |
| Σπιθαμή | 50m 120m /200 m /300m /400m |
| ίνα ανά σωλήνα | 4/6/8/12/24/48F |
| Δείγμα | Ναί |
| Εφαρμογή | τηλεπικοινωνίες μεγάλων αποστάσεων |
|---|---|
| μετράει φυτικές ίνες | 4-144 πυρήνες |
| σπιθαμή | 50m 120m /200 m /300m /400m ή Προσαρμοσμένο |
| ίνα ανά σωλήνα | 4/6/8/12/24F |
| Δείγμα | διαθέσιμο |
| Διάμετρος καλωδίου | 9.7mm |
|---|---|
| Χρώμα σακάτου | Μαύρο / προσαρμόστε |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C~+70°C |
| Εφαρμογή | Υψηλό/αντι-ποντίκι |
| Διάρκεια καλωδίου | 1km/2km/3km/4km/5km |
| Εφαρμογή | Δίκτυο FTTH FTTB FTTX |
|---|---|
| μετράει φυτικές ίνες | 4-144 πυρήνες |
| Σπιθαμή | 80m 100m /200 m ή κατά παραγγελία |
| ίνα ανά σωλήνα | 4/6/8/12/24F |
| Υπηρεσία | OEM |
| Εφαρμογή | κεραία εξωτερικού χώρου, Δίκτυο FTTH FTTB FTTX |
|---|---|
| μετράει φυτικές ίνες | 4-288 πυρήνες |
| σπιθαμή | 50m /100m /200 m /300m /400m ή Προσαρμοσμένο |
| ίνα ανά σωλήνα | 4/6/8/12/F |
| OEM | Δεκτός |
| Εφαρμογή | κεραία εξωτερικού χώρου, Δίκτυο FTTH FTTB FTTX |
|---|---|
| Αριθμός ινών | 4-288 πυρήνες |
| Σπάν | 50m /100m /200 m /300m /400m ή Προσαρμοσμένο |
| ίνα ανά σωλήνα | 4/6/8/12 πυρήνας |
| Οργανωτής κατασκευής | Αποδεκτό |
| Εφαρμογή | επικοινωνία από απόσταση |
|---|---|
| μετράει φυτικές ίνες | 4-532 πυρήνες |
| Σπιθαμή | 50m 100m /200 m ή κατά παραγγελία |
| ίνα ανά σωλήνα | 4/6/8/12/24/48F |
| Υπηρεσία | OEM διαθέσιμο |