| Εφαρμογή | κεραία εξωτερικού χώρου, Δίκτυο FTTH FTTB FTTX |
|---|---|
| μετράει φυτικές ίνες | 4-144 πυρήνες |
| σπιθαμή | 50m /100m /200 m /300m /400m ή Προσαρμοσμένο |
| ίνα ανά σωλήνα | 4/6/8/12/F |
| OEM | Δεκτός |
| Εφαρμογή | κεραία εξωτερικού χώρου, Δίκτυο FTTH FTTB FTTX |
|---|---|
| μετράει φυτικές ίνες | 4-288 πυρήνες |
| Έκταση | 100m το /200 μ το /300m το /400m ή προσαρμοσμένος |
| ίνα ανά σωλήνα | 4/6/8/12/F |
| COem | Αποδεκτός |
| Τύπος ινών | G652D |
|---|---|
| Εφαρμογή | Εναέριος |
| Αριθμός αγωγών | 12core |
| Δομή | Προσαραγμένος χαλαρός σωλήνας |
| Λειτουργούσα θερμοκρασία | -40 ~ +60 Γ |
| Εφαρμογή | Δίκτυο εναέριου/αεροδρόμου |
|---|---|
| Αριθμός ινών | 2 ~ 24f |
| Σπάν | 80/100/120M |
| Οργανωτής κατασκευής | Avalible |
| αριθμός δύναμης | ΣΥΡΙΖΑ |
| Εφαρμογή | κεραία εξωτερικού χώρου, Δίκτυο FTTH FTTB FTTX |
|---|---|
| μετράει φυτικές ίνες | 4-288 πυρήνες |
| σπιθαμή | 50m /100m /200 m /300m /400m ή Προσαρμοσμένο |
| ίνα ανά σωλήνα | 4/6/8/12/F |
| OEM | Δεκτός |
| Εφαρμογή | Υπαίθρια εναέρια εγκατάσταση |
|---|---|
| Μετράει τις ίνες | 4-144Cores |
| Σπιθαμή | 100m /200 m /300m ή προσαρμοσμένο |
| Μάρκα ινών | Yofc/fiberhome/corning |
| Μπουφάν | HDPE/ MDPE/ PE |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκζού, Κίνα |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος | ίνες οπτικής 24 χιλιοστά adss |
| Αριθμός οδηγών | ≥ 10 |
| Κεντρική αντοχή | ΣΥΡΙΖΑ |
| Μέλος της δύναμης | Νήμα Aramid Kevlar |
| Τύπος ινών | G652D/G657A1 |
|---|---|
| Εφαρμογή | Εναέριος |
| Αριθμός αγωγών | 12core |
| Δομή | Προσαραγμένος χαλαρός σωλήνας |
| Λειτουργούσα θερμοκρασία | -40 ~ +60 Γ |
| Εφαρμογή | Υπαίθριος |
|---|---|
| Μετράει τις ίνες | 4-144Cores |
| Σπιθαμή | 100m /200 m /300m ή προσαρμοσμένο |
| Μάρκα ινών | Yofc/fiberhome/corning |
| Δομή | Λάστρο χαλαρό σωλήνα με πλήρωσης (αν χρειαστεί) |
| Εφαρμογή | κεραία εξωτερικού χώρου, Δίκτυο FTTH FTTB FTTX |
|---|---|
| Μετράει τις ίνες | 4-288 πυρήνες |
| Σπιθαμή | 50m /100m /200 m /300m /400m ή Προσαρμοσμένο |
| ΚΑΕ | δεκτός |
| αριθμός αντοχής | FRP, Kevlar Aramid Yarn Υψηλή αντοχή |