| Application | outdoor overhead |
|---|---|
| fiber counts | 4-144 cores |
| span | 80m 100m 200m or customerized |
| fiber per tube | 4/6/8/12/24 Cores |
| OEM | acceptable |
| Αριθμό μοντέλου | ADSS |
|---|---|
| Τύπος | Υπαίθριο καλώδιο οπτικών ινών |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Αριθμός οδηγών | ≥ 10 |
| Τύπος ινών | G652D ενιαίος τρόπος ή ως αίτημά σας |
| Αριθμό μοντέλου | ADSS |
|---|---|
| Τύπος | Διάταξη για την κατασκευή καλωδίων |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Αριθμός οδηγών | ≥ 10 |
| Τύπος ινών | G652, G652D,50/125,62.5/125,OM3 |
| Τόπος καταγωγής | Guangzhou Κίνα |
|---|---|
| Μάρκα | Jiqian |
| Αριθμός αγωγών | 4-288 πυρήνες |
| Μέλος δύναμης | FRP |
| Αποθήκευση/λειτουργούσα θερμοκρασία | -40 +70 °C |
| Τόπος καταγωγής | Guangzhou Κίνα |
|---|---|
| Μάρκα | Jiqian |
| Αριθμός αγωγών | 4-288 πυρήνες |
| Μέλος δύναμης | FRP+Kevlar νήμα |
| Αποθήκευση/λειτουργούσα θερμοκρασία | -40 +70 °C |
| Όνομα | Καλώδιο οπτικών ινών ADSS |
|---|---|
| Μήκος καλωδίων | 1km/2km/3km/4km/5km |
| Υλικό σακακιών | PE |
| Τύπος ινών | Single-mode |
| Έκταση καλωδίων | 100μ/200μ/300μ/400μ |
| Αριθμό μοντέλου | ADSS |
|---|---|
| Τύπος | Υπαίθριο καλώδιο οπτικών ινών |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Αριθμός οδηγών | ≥ 10 |
| Τύπος ινών | G652D ενιαίος τρόπος ή ως αίτημά σας |
| Αριθμό μοντέλου | ADSS |
|---|---|
| Τύπος | Διάταξη για την κατασκευή καλωδίων |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Αριθμός οδηγών | ≥ 10 |
| Τύπος ινών | G652D ενιαίος τρόπος ή ως αίτημά σας |
| Τόπος καταγωγής | Guangzhou Κίνα |
|---|---|
| Μάρκα | Jiqian |
| Αριθμός αγωγών | 4-288 πυρήνες |
| Μέλος δύναμης | FRP+Kevlar νήμα |
| Αποθήκευση/λειτουργούσα θερμοκρασία | -40 +70 °C |
| Αριθμό μοντέλου | ADSS |
|---|---|
| Τύπος | Διάταξη για την κατασκευή καλωδίων |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Αριθμός οδηγών | ≥ 10 |
| Τύπος ινών | G652D ενιαίος τρόπος ή ως αίτημά σας |