| Σακάκι | PE |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρος |
| Μήκος | 1km 2km 3km 4km |
| Αρίθμηση ινών | 2-144 πυρήνες |
| Εφαρμογή | Εναέριος |
| Τόπος καταγωγής | Guangzhou Κίνα |
|---|---|
| Μάρκα | Jiqian |
| Αριθμός αγωγών | ≥ 10 |
| Μέλος δύναμης | FRP |
| Αποθήκευση/λειτουργούσα θερμοκρασία | -40 έως +70 °C |
| Χρώμα | το μαύρο /blue |
|---|---|
| Σακάκι metarial | LSZH (αποσβέστης φλόγας) |
| Μέλος της Δύναμης | Ατσάλινο σύρμα/ΦΡΠ Γυάλινο νήμα |
| Αριθμός ινών | 2-24 πυρήνες |
| Εγκατάσταση | σωλήνες και υπόγεια |
| Χρώμα | Ο Μαύρος/κόκκινο ή προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Σακάκι | LSZH (αποσβέστης φλόγας) |
| Μέλος δύναμης | Ατσάλινο σύρμα/ΦΡΠ Γυάλινο νήμα |
| Αρίθμηση ινών | 2-24 πυρήνες |
| Εγκατάσταση | σωλήνας και υπόγειος |
| Τόπος καταγωγής | Guangzhou Κίνα |
|---|---|
| Μάρκα | Jiqian |
| Αριθμός Μαέστρων | 12 πυρήνες |
| Μέλος δύναμης | FRP |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης/λειτουργίας | -40 έως +70 °C |
| Τόπος καταγωγής | Guangzhou Κίνα |
|---|---|
| Μάρκα | Jiqian |
| Αριθμός αγωγών | ≥ 10 |
| Μέλος δύναμης | FRP |
| Αποθήκευση/λειτουργούσα θερμοκρασία | -40 έως +70 °C |
| Τόπος καταγωγής | Guangzhou Κίνα |
|---|---|
| Μάρκα | Jiqian |
| Αριθμός αγωγών | ≥ 10 |
| Μέλος δύναμης | FRP |
| Αποθήκευση/λειτουργούσα θερμοκρασία | -40 έως +70 °C |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τύμπανο κοντραπλακέ |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 3-5 ημέρες, εξαρτάται από την ποσότητα διαταγής |
| Όροι πληρωμής | L/C, T/T, Western Union, Alipay |
| Δυνατότητα προσφοράς | 4500 το μήνα |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Τύπος ινών | G652D |
|---|---|
| Εφαρμογή | Κεραία/αγωγός |
| Αριθμός αγωγών | 96core |
| Δομή | Προσαραγμένος χαλαρός σωλήνας |
| Λειτουργούσα θερμοκρασία | -40 ~ +60 Γ |
| Χρώμα | το μαύρο /blue |
|---|---|
| Σακάκι | LSZH (αποσβέστης φλόγας) |
| Μέλος δύναμης | Ατσάλινο σύρμα/ΦΡΠ Γυάλινο νήμα |
| Αρίθμηση ινών | 2-24 πυρήνες |
| Εγκατάσταση | σωλήνας και υπόγειος |