| Τύπος ινών | G652D/G657A1 |
|---|---|
| Εφαρμογή | Κεραία/αγωγός |
| Αριθμός Μαέστρων | 12core |
| Δομή | Λανθάνον χαλαρός σωλήνας |
| Λειτουργούσα θερμοκρασία | -40 ~ +60 C |
| Τόπος καταγωγής | Γκουάνγκτσοου Κίνα |
|---|---|
| Θερμοκρασία | -40~+70°C |
| Χαλαρό υλικό σωλήνων | PBT |
| Τύπος καλωδίου | Μη μεταλλικά αυτοφορητά |
| Πυρήνες ινών | 2-288 πυρήνες |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκζού, Κίνα |
|---|---|
| Μάρκα | Jiqian |
| Αριθμό μοντέλου | Εφαρμογή των κανόνων GYTS/ADSS/GYTS53 |
| Αριθμός οδηγών | ≥ 10 |
| Αριθμός ινών | 4-288 πυρήνες |
| Τόπος καταγωγής | GUANGZHOU ΚΙΝΑ |
|---|---|
| Μάρκα | Jiqian |
| Αριθμός αγωγών | ≥ 10 |
| Μέλος δύναμης | FRP |
| Αποθήκευση/λειτουργούσα θερμοκρασία | -40 έως +70 °C |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τύμπανο κοντραπλακέ |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 3-5 ημέρες, εξαρτάται από την ποσότητα διαταγής |
| Όροι πληρωμής | L/C, T/T, Western Union, Alipay |
| Δυνατότητα προσφοράς | 4500 το μήνα |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Αρίθμηση ινών | 2-24core |
|---|---|
| Τύπος | Εναέριος |
| Μήκος έκτασης | 80m ή 100m |
| Πρότυπο ινών | G652D |
| Θήκη | PE |
| Τόπος καταγωγής | GUANGZHOU ΚΙΝΑ |
|---|---|
| Μάρκα | Jiqian |
| Αριθμός αγωγών | ≥ 10 |
| Μέλος δύναμης | FRP |
| Αποθήκευση/λειτουργούσα θερμοκρασία | -40 έως +70 °C |
| Τόπος καταγωγής | Guangzhou Κίνα |
|---|---|
| Μάρκα | Jiqian |
| Αριθμός αγωγών | ≥ 10 |
| Μέλος δύναμης | FRP |
| Αποθήκευση/λειτουργούσα θερμοκρασία | -40 έως +70 °C |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τύμπανο κοντραπλακέ |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 3-5 ημέρες, εξαρτάται από την ποσότητα διαταγής |
| Όροι πληρωμής | L/C, T/T, Western Union, Alipay |
| Δυνατότητα προσφοράς | 4500 το μήνα |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τύμπανο κοντραπλακέ |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 3-5 ημέρες, εξαρτάται από την ποσότητα διαταγής |
| Όροι πληρωμής | L/C, T/T, Western Union, Alipay |
| Δυνατότητα προσφοράς | 4500 το μήνα |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |