| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκζού, Κίνα |
|---|---|
| Αριθμός οδηγών | ≥ 10 |
| Τύπος ινών | G652D ενιαίος τρόπος ή ως αίτημά σας |
| Μέλος της δύναμης | Νήμα Aramid Kevlar |
| Κεντρική αντοχή | ΣΥΡΙΖΑ |
| Τύπος ινών | G657A1/A2/G652D/G657A1/G657A2 |
|---|---|
| COem | Διαθέσιμος |
| Εφαρμογή | Κεραία/αγωγός |
| Αριθμός αγωγών | 16 |
| δομή | Προσαραγμένος χαλαρός σωλήνας |
| Τύπος ινών | G657A1/A2/G652D/G657A1/G657A2 |
|---|---|
| COem | Διαθέσιμος |
| Εφαρμογή | Κεραία/αγωγός |
| Αριθμός αγωγών | 16 24 |
| δομή | Προσαραγμένος χαλαρός σωλήνας |
| Τύπος ινών | ενιαίος τρόπος ή πολυ τρόπος |
|---|---|
| Αρίθμηση ινών | 4-144 πυρήνας |
| Χρώμα | Μαύρος |
| Μήκος | 2km ή προσαρμοσμένο μήκος |
| Υλικό σακακιών | PE/AT |
| Αριθμός ινών | 12 24 48 72 96 144 288 πυρήνας |
|---|---|
| Θήκη | Ζακέτα PE,PVC ή LSZH |
| Εγγύηση | 25 χρόνια |
| Επικαιροποίηση | 1 χιλιόμετρο |
| Οργανωτής κατασκευής | - Ναι, ναι. |
| Αριθμό μοντέλου | ADSS -96B1 |
|---|---|
| Μάρκα | Jiqian |
| COem | Διαθέσιμος |
| Τύπος ινών | ενιαίος τρόπος |
| Νήμα δύναμης | Νήμα Kevlar |
| Τόπος καταγωγής | guangzhou, Κίνα |
|---|---|
| Εμπορικό σήμα καλωδίων | Jiqian |
| αριθμός αγωγού | ≥ 10 |
| Cettification | ISO 9001 |
| Κατασκευαστής | Ναι |
| Αρίθμηση ινών | 2-144 |
|---|---|
| Χρόνος ανελκυστήρων | Περισσότερο από 25years |
| Τύπος ινών | G652D, G652B, G657A |
| Εφαρμογή | Υπερυψωμένος |
| Εργοστάσιο | Ναι |
| Τόπος καταγωγής | Guangzhou Κίνα |
|---|---|
| Μάρκα | Jiqian |
| Αριθμός αγωγών | ≥ 10 |
| Μέλος δύναμης | FRP |
| Αποθήκευση/λειτουργούσα θερμοκρασία | -40 έως +70 °C |
| Τόπος καταγωγής | Guangzhou Κίνα |
|---|---|
| Μάρκα | Jiqian |
| Αριθμός Μαέστρων | ≥ 10 |
| Μέλος δύναμης | FRP |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης/λειτουργίας | -40 έως +70 °C |