| Τύπος ινών | G652D |
|---|---|
| Εφαρμογή | Εναέριος |
| Αριθμός αγωγών | 96 Πυρήνας |
| Δομή | Προσαραγμένος χαλαρός σωλήνας |
| Λειτουργούσα θερμοκρασία | -40 ~ +60 Γ |
| Τόπος καταγωγής | Guangzhou Κίνα |
|---|---|
| Μάρκα | Jiqian |
| Αριθμός αγωγών | 4-288 πυρήνες |
| Μέλος δύναμης | FRP |
| Αποθήκευση/λειτουργούσα θερμοκρασία | -40 +70 °C |
| Τύπος ινών | G652D |
|---|---|
| Εφαρμογή | Εναέριος |
| Αριθμός αγωγών | 12core |
| Δομή | Προσαραγμένος χαλαρός σωλήνας |
| Λειτουργούσα θερμοκρασία | -40 ~ +60 Γ |
| Αρίθμηση ινών | 2-288 πυρήνας |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση | Περισσότερα από 25 χρόνια |
| Τύπος ινών | G652d, |
| Εφαρμογή | Εναέριος |
| Εμπορικό σήμα ινών | YOFC |
| Αρίθμηση ινών | 2-144 πυρήνας |
|---|---|
| Χρόνος ανελκυστήρων | 25 έτη |
| Τύπος ινών | G652D |
| Εφαρμογή | Υπερυψωμένος |
| COem | Ναι |
| Εμπορικό σήμα ινών | YOFC |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση | 25 έτη |
| Μήκος | 1km 2km 3km 4km |
| Χρώμα | Μαύρος |
| Εργοστάσιο | Ναι |
| Τόπος καταγωγής | GUANGZHOU ΚΙΝΑ |
|---|---|
| Μάρκα | Jiqian |
| Αριθμός αγωγών | ≥ 10 |
| Μέλος δύναμης | FRP |
| Αποθήκευση/λειτουργούσα θερμοκρασία | -40 έως +70 °C |
| Τόπος καταγωγής | Γκουάνγκτσοου Κίνα |
|---|---|
| Μάρκα | Jiqian |
| Αριθμός οδηγών | ≥ 10 |
| Μέλος της δύναμης | ΣΥΡΙΖΑ |
| Αποθήκευση/λειτουργούσα θερμοκρασία | -40 έως +70 °C |
| Τόπος καταγωγής | Guangzhou Κίνα |
|---|---|
| Μάρκα | Jiqian |
| Αριθμός αγωγών | ≥ 10 |
| Μέλος δύναμης | FRP |
| Αποθήκευση/λειτουργούσα θερμοκρασία | -40 έως +70 °C |
| Τόπος καταγωγής | Guangzhou, Κίνα |
|---|---|
| Κεντρική δύναμη menber | FRP |
| Μέλος δύναμης | Νήμα Aramid Kevlar |
| Σακάκι καλωδίων ADSS | PE |
| Πιστοποίηση | CE/ISO9001 |