| Εμπορικό σήμα ινών | YOFC/FiberHome/Corning |
|---|---|
| Χρώμα | Ο Μαύρος/κόκκινο ή προσαρμοσμένος |
| Σακάκι metarial | PE, HDPE/LSZH |
| Μέλος δύναμης | Χαλύβδινο σύρμα |
| Αριθμός φυτικών ινών | 4-288 πυρήνες |
| Τύπος ινών | YOFC, Fiberhome, Corning |
|---|---|
| Χρώμα | Ο Μαύρος ή ως σας που απαιτείται |
| Σακάκι | PE, HDPE/LSZH |
| Μέλος δύναμης | Χαλύβδινο σύρμα |
| Αριθμός φυτικών ινών | 2-144 πυρήνες |
| Αρίθμηση ινών | 2-288 |
|---|---|
| Υλικό σακακιών | PE |
| Χρώμα σακακιών | Μαύρος |
| Χρόνος ανελκυστήρων | Περισσότερο από 20 έτη |
| Τύπος ινών | G652D, G652B, G657A |
| Αρίθμηση ινών | 2 12 24 48 Core |
|---|---|
| Σακάκι | PE, MDPE, LSZH, PVC, HDPE |
| Χρώμα | ΚΙΤΡΙΝΟΣ |
| Εγγύηση | 25 ετών |
| Μάρκα ινών | Yofc/fiberhome/fujikura/corning |
| Αριθμός ινών | 2-288Core |
|---|---|
| Μέλος δύναμης | FRP |
| Εγγύηση | 25 χρόνια |
| Τροποποιημένο | 1 χιλιόμετρο |
| Οργανωτής κατασκευής | - Ναι, ναι. |
| Τύπος ινών | G652D |
|---|---|
| COem | Διαθέσιμος |
| Εφαρμογή | Εναέριος |
| Αριθμός αγωγών | 12 πυρήνας |
| Δομή | Προσαραγμένος χαλαρός σωλήνας |
| Fiber Count | 4-12 |
|---|---|
| Warranty | More than 25years |
| Fiber Type | G652D,G652B,G657A |
| Application | Aerial |
| Fiber Brand | YOFC/Fiberhome/Fujikura/Corning |
| Τύπος ινών | G652D/G657A1 |
|---|---|
| Εφαρμογή | Κεραία/αγωγός |
| Αριθμός αγωγών | 12 24 48 πυρήνας |
| Δομή | Προσαραγμένος χαλαρός σωλήνας |
| Λειτουργούσα θερμοκρασία | -40 ~ +60 Γ |
| Αριθμό μοντέλου | ADSS |
|---|---|
| Τύπος | Διάταξη για την κατασκευή καλωδίων |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Τύπος ινών | G652D,G657A,Om1,Om2,Om3,Om4 |
| Αριθμός ινών | 144 Πυρήνας |
| Αριθμό μοντέλου | ADSS |
|---|---|
| Τύπος | Διάταξη για την κατασκευή καλωδίων |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Αριθμός οδηγών | ≥ 10 |
| Τύπος ινών | G652, G652D,50/125,62.5/125,OM3 |