| Τόπος καταγωγής | Γκουάνγκτσοου Κίνα |
|---|---|
| Εμποδίζοντας υλικό νερού | Εμποδίζοντας ταινία νερού |
| Δομή καλωδίων | Προσαραγμένος χαλαρός σωλήνας |
| Κεντρική δύναμη FRP | 30,0/6,2 mm |
| Αριθμός ινών | 4-288 πυρήνες |
| Εφαρμογή | Τηλεπικοινωνία |
|---|---|
| μετράει φυτικές ίνες | 4-288 πυρήνες |
| Σπιθαμή | 50m 100m /200 m /300m /400m |
| ίνα ανά σωλήνα | 4/6/8/12/24/48/96F |
| Δείγμα | δεκτός |
| Αρίθμηση ινών | 2-144 πυρήνας |
|---|---|
| Χρόνος ανελκυστήρων | 25 έτη |
| Τύπος ινών | G652D |
| Εφαρμογή | Υπερυψωμένος |
| Σακάκι | PE |
| Αριθμός φυτικών ινών | 4-144 Πυρήνας |
|---|---|
| Μήκος | 4km/Τύμπανο από κόντρα πλακέ |
| όνομα | Καλώδιο οπτικών ινών ADSS |
| Μέλος δύναμης | Νήματα FRP&Armid |
| Σπιθαμή | Άνοιγμα 100-400μ |
| Αριθμός ινών | 6 12 24 48 χιλιοστά |
|---|---|
| Θήκη | Ζακέτα PE,PVC ή LSZH |
| Εγγύηση | 25 χρόνια |
| Τροποποιημένο | 1 χιλιόμετρο |
| Οργανωτής κατασκευής | - Ναι, ναι. |
| Τόπος καταγωγής | GUANGZHOU ΚΙΝΑ |
|---|---|
| Μάρκα | Jiqian |
| Αριθμός αγωγών | ≥ 10 |
| Μέλος δύναμης | FRP |
| Αποθήκευση/λειτουργούσα θερμοκρασία | -40 έως +70 °C |
| Αριθμό μοντέλου | ADSS |
|---|---|
| Τύπος | Διάταξη για την κατασκευή καλωδίων |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Αριθμός οδηγών | ≥ 10 |
| Τύπος ινών | G652, G652D,50/125,62.5/125,OM3 |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκζού, Κίνα |
|---|---|
| Εμπορικό σήμα καλωδίων | Jiqian |
| Αριθμός αγωγού | ≥ 10 |
| Πιστοποίηση | ISO 9001/CE/ROHS/FCC |
| Κατασκευαστής | - Ναι, ναι. |
| Color | Black /blue/green |
|---|---|
| Jacket metarial | LSZH (low smoke zero halogen) |
| Strength member | steel wire |
| Fiber count | 2-288 cores |
| Installation | pipe & underground |
| Τόπος καταγωγής | ΓκουανγκΝτονγκ, Κίνα |
|---|---|
| Πυρήνας ινών | 2-288 πυρήνας |
| Ζακέτα | ΠΕ ή όπως χρειάζεστε |
| Πιστοποίηση | CE/ISO9001 |
| Περιοχή θερμοκρασίας αποθήκευσης/μεταφοράς | -40℃ έως +60℃ |