| Εφαρμογή | Υπαίθρια εναέρια εγκατάσταση |
|---|---|
| Μετράει τις ίνες | 4-144Cores |
| Σπιθαμή | 100m /200 m /300m ή προσαρμοσμένο |
| Μάρκα ινών | Yofc/fiberhome/corning |
| αριθμός αντοχής | FRP, Kevlar Aramid Yarn Υψηλή αντοχή |
| fiber Color | invisable |
|---|---|
| Function | Delivery signal light |
| Loose Tube Material | PBT |
| Fiber Cores | single core |
| Cable Diameter | 0.4mm/ 0.5mm/0.9mm |
| Λειτουργούσα θερμοκρασία | -40℃~+70℃ |
|---|---|
| Εφαρμογή | Υπερυψωμένος |
| Έκταση καλωδίων | 100μ/200μ/300μ/400μ |
| Όνομα | Καλώδιο οπτικών ινών ADSS |
| Απόσβεση | 1310nm: ≤0.36dB/km, 1550nm: ≤0.22dB/km |
| Αριθμό μοντέλου | ADSS |
|---|---|
| Τύπος | Διάταξη για την κατασκευή καλωδίων |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Αριθμός οδηγών | ≥ 10 |
| Τύπος ινών | G652D ενιαίος τρόπος ή ως αίτημά σας |
| Αριθμό μοντέλου | ADSS |
|---|---|
| Τύπος | Διάταξη για την κατασκευή καλωδίων |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Αριθμός οδηγών | ≥ 10 |
| Τύπος ινών | G652D/G657A1/G657A2/OM1/OM2/OM3/OM4 |
| Loose Tube Material | PBT with Jelly |
|---|---|
| Length | 1 km 2km 3km per drum |
| Color | Black,Blue,Grey,Customized,Green |
| Installation Sag | ≥1.0 |
| Number Of Fiber | 24F |
| Πυρήνας ινών | 2-288Core |
|---|---|
| Χρήση | FTTH, FTTX |
| Χρόνος εγγύησης | 1 έτος |
| Λιμάνι | 2in 2out/2in 4out |
| Σφραγίζοντας δομή | Μηχανικό με συρρικνούμενο/βίδα |
| Εφαρμογή | κεραία εξωτερικού χώρου, Δίκτυο FTTH FTTB FTTX |
|---|---|
| μετράει φυτικές ίνες | 2-144 πυρήνες |
| Έκταση | 100m το /200 μ το /300m το /400m ή προσαρμοσμένος |
| ίνα ανά σωλήνα | 4/6/8/12F |
| Δείγμα | Αποδεκτός |
| Application | Outdoor aerial installation |
|---|---|
| fiber counts | 4-144cores |
| span | 100m /200 m /300m or Customized |
| fiber brand | YOFC/FiberHome/Corning |
| service | sample |
| Τύπος ινών | YOFC ή Fiberhome ως αίτημα |
|---|---|
| Αρίθμηση ινών | 2-144 πυρήνας |
| Χρώμα | Ο Μαύρος, που προσαρμόζεται |
| μήκος | 2km ή προσαρμοσμένο μήκος |
| Υλικό σακακιών | PE ή |