Μας ελάτε σε επαφή με

Υπεύθυνος : Philip

Τηλεφωνικό νούμερο : +8613422342788

WhatsApp : +8613422342788

Free call

Κανένα καλώδιο 300m οπτικών ινών μετάλλων FRP ADSS έκταση 400m

Ποσότητα παραγγελίας min : 10 χλμ Συσκευασία λεπτομέρειες : Ξύλινο τύμπανο ή Σιδερένιο τύμπανο
Χρόνος παράδοσης : 12 μέρες Όροι πληρωμής : T/T, Western Union, Alipay, MoneyGram
Δυνατότητα προσφοράς : 20000 χλμ το μήνα
Τόπος καταγωγής: Guangdong Κίνα Μάρκα: Jiqian /Customized
Πιστοποίηση: ISO9001 CE ROHS Rohs FCC Αριθμό μοντέλου: Adss-4F/12F το /24F/48F/96F

Λεπτομερής ενημέρωση

Εφαρμογή: υπαίθριες τηλεπικοινωνίες μετράει φυτικές ίνες: 4-288 πυρήνες
Έκταση: 50m 100m /200 m /300m /400m ίνα ανά σωλήνα: 4/6/8/12F
Δείγμα: Αποδεκτός αριθμός δύναμης: FRP, Kevlar Aramid Νήματα
Δομή: Λανθάνον χαλαρός σωλήνας χρώμα σακακιού: Μαύρο κίτρινο bule ή Customized
Λειτουργούσα θερμοκρασία: -40℃ έως +80℃ Τύπος ινών: G652D, OM3, G655, OM4, OM5
Υψηλό φως:

Καλώδιο οπτικών ινών FRP ADSS

,

καλώδιο οπτικών ινών έκτασης ADSS 400m

Περιγραφή προϊόντων

 

Καυτός πωλήστε την τιμή εργοστασίων κανένα καλώδιο οπτικών ινών μετάλλων FRP ADSS

 

Destricption ADSS

Το όλος-διηλεκτρικό αυτοφερόμενο οπτικό καλώδιο (ADSS) είναι ένα άλλο όνομα για το καλώδιο οπτικών ινών ADSS. Υπάρχουν δύο τρόποι στη οπτική ίνα single-mode και πολλαπλού τρόπου ίνα.

Ο αυτοφερόμενος τύπος δείχνει ότι το ενισχύοντας μέλος του οπτικού καλωδίου μπορεί να αντισταθεί το βάρος και το εξωτερικό φορτίο του, έχει την υψηλή μηχανική δύναμη, και μπορεί να αντισταθεί τον αντίκτυπο του ισχυρού ηλεκτρικού περιβάλλοντος.

Μια περιεκτική υποδομή κυκλωμάτων μετάδοσης με την απόδοση υψηλός-αξιοπιστίας παρέχεται από το σύστημα καλωδίων οπτικών ινών ADSS, το οποίο περιλαμβάνει τα καλώδια, την αναστολή, το αδιέξοδο, και τα συνημμένα λήξης.

 

 

Χαρακτηριστικά

· Μπορέστε να εγκατασταθείτε χωρίς αποκλεισμό της δύναμης

· Άριστο στην απόδοση, το μέγιστο επαγωγικό στο λειτουργούν σημείο στη θήκη μπορεί να φθάσει σε 25kV

· Ελαφριά και μικρή διάμετρος που μειώνει το φορτίο που προκαλούνται από τον πάγο και τον αέρα και το φορτίο στους πύργους
και backprops

· Τα μήκη μεγάλης έκτασης και η μεγαλύτερη έκταση είναι πάνω από 1000m

· Καλή απόδοση της εκτατής δύναμης και της θερμοκρασίας

· Ο κύκλος ζωής σχεδίου είναι 30 έτη

 

·Εφαρμογή

Η πραγματική θέση των εναέριων ηλεκτροφόρων καλωδίων λαμβάνεται υπόψη πλήρης όταν σχεδιάζεται το καλώδιο ADSS. Για τα εναέρια ηλεκτροφόρα καλώδια κάτω από 110kV,

Η εξωτερική θήκη PE εφαρμόζεται. ΓΙΑ τα ηλεκτροφόρα καλώδια ίσα με ή άνω τα 110kV, στην εξωτερική θήκη εφαρμόζεται. Αφιερώστε το σχέδιο της ποσότητας και της προσάραξης aramid

η διαδικασία μπορεί να ικανοποιήσει την απαίτηση στις διάφορες εκτάσεις.

 

·Πρότυπα

Το καλώδιο ADSS συμμορφώνεται με τυποποιημένο IEEE Π 1222 καθώς επίσης και το IEC 60794-1.

 

 

Δομή και τεχνικές προδιαγραφές

 

1. Ενιαίο σακάκι ADSS

αρίθμηση ινών δομή ίνα ανά σωλήνα

losse διάμετρος σωλήνων

(ΚΚ)

FRP/pad διάμετρος (χιλ.) Πάχος του εξωτερικού σακακιού (χιλ.) Παρ. εξωτερική
Διάμετρος
(χιλ.)
Βάρος παρ.
(kg/km)
Σακάκι PE Στο σακάκι
4 1+6 4 1.9 2.0/2.0 1.7±0.1 9.8 80 90
6 1+6 6 1.9 2.0/2.0 1.7±0.1 9.8 80 90
8 1+6 4 1.9 2.0/2.0 1.7±0.1 9.8 80 90
12 1+6 6 1.9 2.0/2.0 1.7±0.1 9.8 80 90
24 1+6 6 2.0 2.0/2.0 1.7±0.1 9.8 85 95
48 1+6 12 2.0 2.0/2.0 1.7±0.1 10.0 88 98
72 1+6 12 2.2 2.0/2.0 1.7±0.1 10.5 98 108
96 1+8 12 2.2 2.0/3.4 1.7±0.1 12.0 122 135
144 1+12 12 2.2 3.0/7.2 1.7±0.1 15.2 176 189

 

Άκρες: όλες οι προδιαγραφές στον πίνακα abolve είναι κατά προσέγγιση στοιχείο, για περισσότερες προδιαγραφές detals,

pls επαφή τα salers μας.

 

2. Διπλό σακάκι ADSS

 

αρίθμηση ινών δομή ίνα ανά σωλήνα

losse διάμετρος σωλήνων

(ΚΚ)

FRP/pad διάμετρος (χιλ.) Πάχος του εξωτερικού σακακιού (χιλ.) Παρ. εξωτερική
Διάμετρος
(χιλ.)
Βάρος παρ.
(kg/km)
Σακάκι PE Στο σακάκι
4 1+6 4 1.9 2.0/2.0 1.7±0.1 12.0 125 135
6 1+6 6 1.9 2.0/2.0 1.7±0.1 12.0 125 135
8 1+6 4 1.9 2.0/2.0 1.7±0.1 12.0 125 135
12 1+6 6 1.9 2.0/2.0 1.7±0.1 12.0 125 135
24 1+6 6 2.0 2.0/2.0 1.7±0.1 12.0 128 138
48 1+6 12 2.0 2.0/2.0 1.7±0.1 12.5 130 140
72 1+6 12 2.2 2.0/2.0 1.7±0.1 13.2 145 155
96 1+8 12 2.2 2.0/3.4 1.7±0.1 14.5 185 195
144 1+12 12 2.2 3.0/7.2 1.7±0.1 16.5 212 228

 

Άκρες: όλες οι προδιαγραφές στον πίνακα abolve είναι κατά προσέγγιση στοιχείο, για περισσότερες προδιαγραφές detals,

pls επαφή τα salers μας.

 

 

Τύπος ινών

Μείωση

(+20℃)

Εύρος ζώνης

Κομμένο μήκος κύματος οπτικών καλωδίων

@850nm

@1300nm

@1310nm

@1550nm

@850nm

@1300nm

G.652 - - ≤0.36dB/km ≤0.22dB/km - - ≤1260nm
G.655 - - ≤0.40dB/km ≤0.23dB/km - - ≤1450nm
50/125µm ≤3.3dB/km ≤1.2dB/km - - ≥500MHz·χλμ ≥500MHz·χλμ -
62.5/125µm ≤3.5dB/km ≤1.2dB/km - - ≥200MHz·χλμ ≥500MHz·χλμ -
 

 

Η εικόνα λεπτομερειών παρουσιάζει

 

Κανένα καλώδιο 300m οπτικών ινών μετάλλων FRP ADSS έκταση 400m 0

 

                                                 ενιαίο καλώδιο ινών σακακιών ADSS

 

Κανένα καλώδιο 300m οπτικών ινών μετάλλων FRP ADSS έκταση 400m 1

 

                                               διπλό καλώδιο οπτικών ινών σακακιών ADSS

 

 

 

 

 

 

Κανένα καλώδιο 300m οπτικών ινών μετάλλων FRP ADSS έκταση 400m 2

 

 

 

Συσκευασία:

Κανένα καλώδιο 300m οπτικών ινών μετάλλων FRP ADSS έκταση 400m 3

 

1. Είστε εργοστάσιο άμεσοι;

σαν επαγγελματικό κατασκευαστή καλωδίων, ειδικευμένο στο καλώδιο οπτικών ινών, καλώδιο ξεμπλοκαρίσματος MPO, σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών.

Τα προϊόντα μας εξάγονται κυρίως στην Ευρώπη, τη Νότια Αμερική, και μερικές άλλες χώρες και περιοχές.

 

2. Ποια είναι τα κύρια προϊόντα σας;

Υπαίθρια οπτικών ινών καλώδια πτώσης καλωδίων FTTH οπτικών ινών καλωδίων εσωτερικά ADSS

Εσωτερικό θωρακισμένο μπαλωμάτων σκοινιών ινών καλωδίων οπτικό μπαλωμάτων σκοινιών σκοινί μπαλωμάτων Sc LC FC ST MTP MPO οπτικό

 

3. Εγγυητική περίοδος ποιότητας των προϊόντων;

20 έτη εγγύησης για το καλώδιο οπτικών ινών

 

4. Έχετε το πιστοποιητικό για την πρώτη ύλη;

Χτίζουμε τη μακροπρόθεσμη συνεργασία σχέσης με τους καταρτισμένους προμηθευτές πρώτης ύλης ISO9001 ROHS

 

Μπορεί να είσαι σε αυτά
Ελάτε σε επαφή μαζί μας

Εισάγετε το μήνυμά σας

Philip@gzjqofc.com
+8613422342788
+8613422342788
+8613422342788