| Πυρήνας ινών | 2-288Core |
|---|---|
| CSM | ΣΥΡΙΖΑ |
| Μανδύας Καλωδίου | ΡΕ |
| Αναμενόμενη διάρκεια ζωής | 30 χρόνια |
| Αγωγοί | ≥ 10 |
| Τόπος καταγωγής | GuangZhou, Κίνα |
|---|---|
| Εμπορικό σήμα καλωδίων | Jiqian |
| αριθμός αγωγού | ≥ 10 |
| Cettification | ISO9001 FCC CE ROHS |
| Κατασκευαστής | ναι |
| Έκταση | 80m 100m 200m 300m |
|---|---|
| Τύπος ινών | G652D/G657A1 |
| Εφαρμογή | Κεραία/αγωγός |
| Αριθμός αγωγών | πυρήνας 48 |
| Δομή | Προσαραγμένος χαλαρός σωλήνας |
| Τόπος καταγωγής | GuangDong, Κίνα |
|---|---|
| Πυρήνας ινών | 2-288 πυρήνας |
| Σακάκι | LSZH/PE |
| Πιστοποίηση | CE/ISO9001 |
| Σειρά θερμοκρασίας αποθήκευσης/μεταφορών | -40℃ σε +60℃ |
| Τύπος ινών | G657A1/A2/G652D/G657A1/G657A2 |
|---|---|
| COem | Διαθέσιμος |
| Εφαρμογή | Κεραία/αγωγός |
| Αριθμός αγωγών | 16 48 96 |
| δομή | Προσαραγμένος χαλαρός σωλήνας |
| Τόπος καταγωγής | GuangDong, Κίνα |
|---|---|
| Κεντρική δύναμη menber | FRP |
| Μέλος δύναμης | Νήμα Aramid Kevlar |
| Σακάκι | PE |
| Πιστοποίηση | CE/ISO9001 |
| Αρίθμηση ινών | 2-144 |
|---|---|
| Υλικό σακακιών | PE |
| Χρώμα σακακιών | Μαύρος |
| Χρόνος ανελκυστήρων | Περισσότερο από 25years |
| Τύπος ινών | G652D, G652B, G657A |
| Τόπος καταγωγής | GuangZhou, Κίνα |
|---|---|
| Εμπορικό σήμα καλωδίων | Jiqian |
| αριθμός αγωγού | ≥ 10 |
| Cettification | ISO 9001 |
| Κατασκευαστής | ναι |
| Αρίθμηση ινών | 2-12core |
|---|---|
| Τύπος | Εναέριος |
| Μήκος έκτασης | 80m ή 100m |
| Πρότυπο ινών | G652D |
| Θήκη | PE |
| Τόπος καταγωγής | GuangZhou, Κίνα |
|---|---|
| Εμπορικό σήμα καλωδίων | Jiqian |
| αριθμός αγωγού | ≥ 10 |
| Cettification | ISO 9001 |
| κατασκευαστής | ναι |