| Τύπος ινών | G652D |
|---|---|
| Εφαρμογή | Κεραία/αγωγός |
| Αριθμός αγωγών | 48core |
| Δομή | Προσαραγμένος χαλαρός σωλήνας |
| Λειτουργούσα θερμοκρασία | -40 ~ +60 Γ |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τύμπανο κοντραπλακέ |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 3-5 ημέρες, εξαρτάται από την ποσότητα διαταγής |
| Όροι πληρωμής | L/C, T/T, Western Union |
| Δυνατότητα προσφοράς | 5000km το μήνα |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Τύπος ινών | G652D/G657A1 |
|---|---|
| Εφαρμογή | Εναέριος |
| Αριθμός αγωγών | 4-98 |
| Δομή | Προσαραγμένος χαλαρός σωλήνας |
| Λειτουργούσα θερμοκρασία | -40 ~ +60 Γ |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τύμπανο κοντραπλακέ |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 3-5 ημέρες, εξαρτάται από την ποσότητα διαταγής |
| Όροι πληρωμής | L/C, T/T, Western Union |
| Δυνατότητα προσφοράς | 4500km το μήνα |
| Τόπος καταγωγής | ΚΙΝΑ |
| Τύπος ινών | G652D/G657A1 |
|---|---|
| Εφαρμογή | Κεραία/αγωγός |
| Αριθμός αγωγών | 12 24 48 πυρήνας |
| Δομή | Προσαραγμένος χαλαρός σωλήνας |
| Λειτουργούσα θερμοκρασία | -40 ~ +60 Γ |
| Αρίθμηση ινών | 2-12 πυρήνας |
|---|---|
| Σακάκι | PE |
| Χρώμα | Μαύρος |
| Εξουσιοδότηση | 25 έτη |
| COem | Ναι |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C~+70°C |
|---|---|
| Εφαρμογή | Υπερυψωμένος |
| Έκταση καλωδίων | 100μ/200μ/300μ/400μ |
| Ονομασία | Διάταξη 1 |
| Απόσβεση | 1310nm: ≤0.36dB/km, 1550nm: ≤0.22dB/km |
| Εφαρμογή | Υπαίθρια εναέρια εγκατάσταση |
|---|---|
| Μετράει τις ίνες | 4-144Cores |
| Σπιθαμή | 100m /200 m /300m ή προσαρμοσμένο |
| Μάρκα ινών | Yofc/fiberhome/corning |
| αριθμός αντοχής | FRP, Kevlar Aramid Yarn Υψηλή αντοχή |
| Τόπος καταγωγής | Γκουάνγκτσοου Κίνα |
|---|---|
| Μάρκα | Jiqian |
| Δομή καλωδίων | Προσαραγμένος χαλαρός σωλήνας |
| Μέλος της δύναμης | Υφάσματα από FRP+αραμίδιο |
| Αριθμός ινών | 4-288 πυρήνες |
| Τόπος καταγωγής | Guangzhou Κίνα |
|---|---|
| Μάρκα | Jiqian |
| Αριθμός αγωγών | 4-288 πυρήνες |
| Μέλος δύναμης | FRP |
| Αποθήκευση/λειτουργούσα θερμοκρασία | -40 +70 °C |