| Τόπος καταγωγής | Γκουάνγκτσοου Κίνα |
|---|---|
| Μάρκα | Jiqian |
| Αριθμός οδηγών | 4-288 πυρήνες |
| Μέλος της δύναμης | FRP+Kevlar νήμα |
| Αποθήκευση/λειτουργούσα θερμοκρασία | -40 +70 °C |
| Τύπος ινών | YOFC ή Fiberhome κατά αίτηση |
|---|---|
| Αριθμός ινών | 4 -144 πυρήνας |
| Χρώμα | Μαύρο, προσαρμοσμένο |
| Μήκος | 2km ή προσαρμοσμένο μήκος |
| Υλικό Μπουφάν | MDPE/HDPE ή AT |
| Τόπος καταγωγής | Γκουάνγκτσοου Κίνα |
|---|---|
| Μάρκα | Jiqian |
| Ονομασία προϊόντος | Πλήρως διηλεκτρικό αυτόνομο σύστημα ADSS |
| Μέλος δύναμης | FRP+Kevlar νήμα |
| Τύπος ινών | ενιαίος τρόπος/πολλαπλού τρόπου |
| Τόπος καταγωγής | Γκουάνγκτσοου Κίνα |
|---|---|
| Μάρκα | Jiqian |
| Δομή καλωδίων | Προσαραγμένος χαλαρός σωλήνας |
| Μέλος της δύναμης | Υφάσματα από FRP+αραμίδιο |
| Διάμετρος καλωδίου | 100,0±0,2 mm |
| Αριθμό μοντέλου | ADSS |
|---|---|
| Τύπος | Διάταξη για την κατασκευή καλωδίων |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Αριθμός οδηγών | ≥ 10 |
| Τύπος ινών | G652D ενιαίος τρόπος ή ως αίτημά σας |
| Αριθμό μοντέλου | ADSS |
|---|---|
| Τύπος | Διάταξη για την κατασκευή καλωδίων |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Αριθμός οδηγών | ≥ 10 |
| Τύπος ινών | G652, G652D,50/125,62.5/125,OM3 |
| Τόπος καταγωγής | Γκουάνγκτσοου Κίνα |
|---|---|
| Μάρκα | Jiqian |
| Αριθμός οδηγών | 4-288 πυρήνες |
| Μέλος της δύναμης | FRP+Kevlar νήμα |
| Αποθήκευση/λειτουργούσα θερμοκρασία | -40 +70 °C |
| Αρίθμηση ινών | 2-144 |
|---|---|
| Λειτουργούσα θερμοκρασία | -40℃~+70℃ |
| Εφαρμογή | Υπερυψωμένος |
| Διάμετρος καλωδίων | 9.7mm |
| Μήκος καλωδίων | 1km/2km/3km/4km/5km |
| Διάμετρος καλωδίου | 9.7mm |
|---|---|
| Χρώμα σακάτου | Μαύρο |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C~+70°C |
| Εφαρμογή | Υπερυψωμένος |
| Διάστημα καλωδίου | 1km/2km/3km/4km/5km |
| Διάμετρος καλωδίου | 9.7mm |
|---|---|
| Χρώμα σακάτου | Μαύρο |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C~+70°C |
| Εφαρμογή | Επάνω/επάνω |
| Διάστημα καλωδίου | 1km/2km/3km/4km/5km |