| Μοντέλο ινών | G652D ή G657A |
|---|---|
| Αδιάβροχο | - Ναι, ναι. |
| Κατάλληλη θερμοκρασία | -40°C +70°C |
| Χρήσιμος | FTTX |
| Τύπος | Διαφορετικά μοντέλα για επιλογή,μπορεί να προσαρμόσει για τους πελάτες |
| Τόπος καταγωγής | GuangZhou, Κίνα |
|---|---|
| Εμπορικό σήμα καλωδίων | Jiqian |
| αριθμός αγωγού | ≥ 10 |
| Cettification | ISO9001 FCC CE ROHS |
| Κατασκευαστής | ναι |
| Τόπος καταγωγής | guangzhou, Κίνα |
|---|---|
| Εμπορικό σήμα καλωδίων | Jiqian |
| αριθμός αγωγού | ≥ 10 |
| Cettification | ISO 9001/CE/ROHS/FCC |
| Κατασκευαστής | ναι |
| Τύπος ινών | G652D/G657A1 |
|---|---|
| Εφαρμογή | Κεραία/αγωγός |
| Αριθμός αγωγών | πυρήνας 48 |
| Δομή | Προσαραγμένος χαλαρός σωλήνας |
| Λειτουργούσα θερμοκρασία | -40 ~ +60 Γ |
| Αρίθμηση ινών | 2-288Cores |
|---|---|
| Σακάκι | PE |
| Χρώμα | Μαύρος |
| Εξουσιοδότηση | 25 έτη |
| COem | Ναι |
| Αριθμός αγωγών | 2-288 |
|---|---|
| Υλικό σακακιών | Υλικό PE |
| Χρώμα σακακιών | Μαύρο χρώμα |
| Εξουσιοδότηση | 25 έτη |
| Τύπος ινών | G652D |
| Έκταση | 80m 100m 200m 300m |
|---|---|
| Τύπος ινών | G652D/G657A1 |
| Εφαρμογή | Κεραία/αγωγός |
| Αριθμός αγωγών | πυρήνας 48 |
| Δομή | Προσαραγμένος χαλαρός σωλήνας |
| Αρίθμηση ινών | 2-144 πυρήνες |
|---|---|
| Σακάκι | PE |
| Χρώμα | μαύρος |
| Χρόνος ανελκυστήρων | 25 έτη |
| COem | ΝΑΙ |
| Αριθμός αγωγών | 2-144 |
|---|---|
| Υλικό σακακιών | PE |
| Χρώμα σακακιών | Μαύρος |
| Εξουσιοδότηση | 25 έτη |
| Τύπος ινών | G652D |
| Τύπος ινών | G652D |
|---|---|
| Εφαρμογή | Κεραία/αγωγός |
| Αριθμός αγωγών | 48 πυρήνας 96 πυρήνας 144core |
| Δομή | Προσαραγμένος χαλαρός σωλήνας |
| Λειτουργούσα θερμοκρασία | -40 ~ +60 Γ |