| Cable Diameter | 9.7mm |
|---|---|
| Jacket Color | Black/ customize |
| Operating Temperature | -40℃~+70℃ |
| Application | Overhead/ anti-mouse |
| Cable Length | 1km/2km/3km/4km/5km |
| Διάμετρος καλωδίου | 9.7mm |
|---|---|
| Χρώμα σακάτου | Μαύρο / προσαρμόστε |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C~+70°C |
| Εφαρμογή | Υψηλό/αντι-ποντίκι |
| μήκος καλωδίου | 1km/2km/3km/4km/5km |
| Διάμετρος καλωδίου | 9.7mm |
|---|---|
| Χρώμα σακάτου | Μαύρο / προσαρμόστε |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C~+70°C |
| Εφαρμογή | Υψηλό/αντι-ποντίκι |
| μήκος καλωδίου | 1km/2km/3km/4km/5km |
| Διάμετρος καλωδίου | 9.7mm,10mm |
|---|---|
| Χρώμα σακάτου | Μαύρο / προσαρμόστε |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C~+70°C |
| Εφαρμογή | Υψηλό/αντι-ποντίκι |
| μήκος καλωδίου | 1km/2km/3km/4km/5km |
| Διάμετρος καλωδίου | 9.7mm,10mm |
|---|---|
| Χρώμα σακάτου | Μαύρο / προσαρμόστε |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C~+70°C |
| Εφαρμογή | Υψηλό/αντι-ποντίκι |
| μήκος καλωδίου | 1km/2km/3km/4km/5km |
| Εφαρμογή | Τηλεπικοινωνία |
|---|---|
| μετράει φυτικές ίνες | 4-432 πυρήνες |
| Σπιθαμή | 50m 100m /200 m /300m ή κατά παραγγελία |
| ίνα ανά σωλήνα | 4/6/8/12/24/48F |
| Υπηρεσία | παροχή δείγματος |
| Cable Diameter | 9.7mm、10mm |
|---|---|
| Jacket Color | Black/ customize |
| Operating Temperature | -40℃~+70℃ |
| Application | Outdoor |
| Cable Length | 1km/2km/3km/4km/5km |
| Εφαρμογή | κεραία εξωτερικού χώρου, Δίκτυο FTTH FTTB FTTX |
|---|---|
| Μετράει τις ίνες | 4-288 πυρήνες |
| Σπιθαμή | 50m /100m /200 m /300m /400m ή Προσαρμοσμένο |
| ίνες ανά σωλήνα | 4/6/8/12/Φύλακες |
| ΚΑΕ | Δεκτός |
| Εφαρμογή | κεραία εξωτερικού χώρου, Δίκτυο FTTH FTTB FTTX |
|---|---|
| μετράει φυτικές ίνες | 4-288 πυρήνες |
| Έκταση | 100m το /200 μ το /300m ή προσαρμοσμένος |
| ίνα ανά σωλήνα | 4/6/8/12/F |
| Υπηρεσία | COem |
| Τόπος καταγωγής | Γκουάνγκτσοου, Κίνα |
|---|---|
| Αριθμός αγωγού | ≥ 10 |
| Πιστοποίηση | ISO 9001/CE/ROHS/FCC |
| Κατασκευαστής | - Ναι, ναι. |
| Εφαρμογή | Υπερυψωμένος |