| Τύπος ινών | ενιαίος τρόπος ή πολυ τρόπος |
|---|---|
| Αρίθμηση ινών | 4-144 πυρήνας |
| χρώμα | μαύρος |
| μήκος | 2km ή προσαρμοσμένο μήκος |
| Υλικό σακακιών | PE/AT |
| Τόπος καταγωγής | guangzhou, Κίνα |
|---|---|
| Εμπορικό σήμα καλωδίων | Jiqian |
| αριθμός αγωγού | ≥ 10 |
| Cettification | ISO 9001 |
| Κατασκευαστής | ναι |
| Χρώμα | Ο Μαύρος, που προσαρμόζεται |
|---|---|
| Μήκος | 4km ή προσαρμοσμένο μήκος |
| Υλικό σακακιών | PE |
| Όνομα | Καλώδιο οπτικής ίνας ADSS |
| Μέλος δύναμης | FRP |
| τύπος ινών | YOFC ή Fiberhome ως αίτημα |
|---|---|
| Αρίθμηση ινών | πυρήνας 4 -144 |
| Χρώμα | Μαύρος |
| Μήκος | 2km ή προσαρμοσμένο μήκος |
| Υλικό σακακιών | PE ή |
| Πιστοποίηση | ISO9001 CE ROHS FCC |
|---|---|
| Εφαρμογή | Πάνω από το κεφάλι |
| μετράει φυτικές ίνες | 2-288 |
| Θερμοκρασία | -40℃ έως +70℃. |
| εξωτερικό μπουφάν | PE//HDPE |
| Τόπος καταγωγής | Guangzhou, Κίνα |
|---|---|
| Μάρκα καλωδίων | JQ ή Προσαρμοσμένο |
| Αριθμός Μαέστρος | ≥ 10 |
| Κατασκευαστής | Ναί |
| Εφαρμογή | Εναέρια τηλεπικοινωνία |
| Τόπος καταγωγής | Guangzhou Κίνα |
|---|---|
| Μάρκα | Jiqian |
| Αριθμός Μαέστρων | 4-288 πυρήνες |
| Μέλος δύναμης | FRP |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης/λειτουργίας | -40 έως +70 °C |
| Τόπος καταγωγής | Guangzhou Κίνα |
|---|---|
| Μάρκα | Jiqian |
| Αριθμός Μαέστρων | 4-288 πυρήνες |
| Μέλος δύναμης | FRP |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης/λειτουργίας | -40 έως +70 °C |
| Εφαρμογή | Υπαίθρια εναέρια εγκατάσταση |
|---|---|
| Μετράει τις ίνες | 4-144Cores |
| Σπιθαμή | 100m /200 m /300m ή προσαρμοσμένο |
| Μάρκα ινών | Yofc/fiberhome/corning |
| αριθμός αντοχής | FRP, Kevlar Aramid Yarn Υψηλή αντοχή |
| Τύπος ινών | G657A1/A2/G652D/G657A1/G657A2 |
|---|---|
| COem | Διαθέσιμος |
| Εφαρμογή | Κεραία/αγωγός |
| Αριθμός αγωγών | 16 24 48 |
| δομή | Προσαραγμένος χαλαρός σωλήνας |