| Εφαρμογή | εξωτερική κεραία |
|---|---|
| μετράει φυτικές ίνες | 1-144 Πυρήνας |
| Σπιθαμή | 80m 100m ή πελάτης |
| ίνα ανά σωλήνα | 4/6/8/12/24F |
| OEM | Ναί |
| Εφαρμογή | Τηλεπικοινωνίες, Κεραίες, Τηλεπικοινωνίες, Δίκτυο |
|---|---|
| μετράει φυτικές ίνες | 2-144 χιλός |
| Σπιθαμή | 80m 100m 150m 200m 300 ή κατά παραγγελία |
| ίνα ανά σωλήνα | 4/6/8/12/24F |
| Δείγμα | q αποδεκτό |
| Εφαρμογή | Εξωτερική κεραία |
|---|---|
| μετράει φυτικές ίνες | 2-144 πυρήνες |
| σπιθαμή | 50m 120m /200 m /300m /400m ή Προσαρμοσμένο |
| ίνα ανά σωλήνα | 4/6/8/12/F |
| Δείγμα | Ναί |
| Εφαρμογή | Υπαίθρια εναέρια |
|---|---|
| μετράει φυτικές ίνες | 4-144 πυρήνες |
| σπιθαμή | 80m 100m 200m ή πελάτης |
| ίνα ανά σωλήνα | 4/6/8/12/24F |
| OEM | Δεκτός |
| Εφαρμογή | Τηλεπικοινωνία |
|---|---|
| μετράει φυτικές ίνες | 2-288 |
| Σπιθαμή | 80/100/150/200/300M |
| ίνα ανά σωλήνα | 4/6/8/12F |
| OEM | Διαθέσιμο |
| Εφαρμογή | Τηλεπικοινωνίες, Κεραίες, Τηλεπικοινωνίες, Δίκτυο |
|---|---|
| μετράει φυτικές ίνες | 2-144 χιλός |
| Σπιθαμή | 80m 100m 150m 200m 300 ή κατά παραγγελία |
| ίνα ανά σωλήνα | 4/6/8/12/24F |
| OEM | Ναί |
| Εφαρμογή | Τηλεπικοινωνίες, Κεραίες, Τηλεπικοινωνίες, Δίκτυο |
|---|---|
| μετράει φυτικές ίνες | 2-288 χιλός |
| Σπιθαμή | 80m 100m 150m 200m 300 ή κατά παραγγελία |
| ίνα ανά σωλήνα | 4/6/8/12/24F |
| Δείγμα | δεκτός |
| Εφαρμογή | κεραία εξωτερικού χώρου, Δίκτυο FTTH FTTB FTTX |
|---|---|
| Αριθμός ινών | 4-288 πυρήνες |
| Σπάν | 50m /100m /200 m /300m /400m ή Προσαρμοσμένο |
| ίνα ανά σωλήνα | 4/6/8/12/F |
| Οργανωτής κατασκευής | Αποδεκτό |
| Τύπος ινών | YOFC/Fiberhome |
|---|---|
| Αριθμός φυτικών ινών | 4/6/8/12/24/48/72/96/144 Πυρ |
| Μήκος | 4 χλμ/ρολό |
| όνομα | Καλώδιο οπτικών ινών ADSS |
| Μέλος δύναμης | Νήματα FRP/Armid |
| Εφαρμογή | Υπαίθρια εναέρια |
|---|---|
| μετράει φυτικές ίνες | 2-144 πυρήνες |
| σπιθαμή | 50m 120m /200 m /300m /400m ή Προσαρμοσμένο |
| ίνα ανά σωλήνα | 4/6/8/12/F |
| Υπηρεσία | Δείγμα |