| Εφαρμογή | κεραία εξωτερικού χώρου, Δίκτυο FTTH FTTB FTTX |
|---|---|
| μετράει φυτικές ίνες | 4-144 πυρήνες |
| σπιθαμή | 50m /100m /200 m /300m /400m ή Προσαρμοσμένο |
| ίνα ανά σωλήνα | 4/6/8/12/F |
| OEM | Ναί |
| Εφαρμογή | κεραία εξωτερικού χώρου, Δίκτυο FTTH FTTB FTTX |
|---|---|
| μετράει φυτικές ίνες | 4-144 πυρήνες |
| Έκταση | 100m το /200 μ το /300m το /400m ή προσαρμοσμένος |
| ίνα ανά σωλήνα | 4/6/8/12/F |
| COem | Αποδεκτός |
| Εφαρμογή | εναέρια / εναέρια |
|---|---|
| Αριθμός ινών | 4/8/12/24F |
| Σπάν | 80/100/120M |
| ίνα ανά σωλήνα | 4/6/8/12F |
| Οργανωτής κατασκευής | Avalible |
| Εφαρμογή | κεραία εξωτερικού χώρου, Δίκτυο FTTH FTTB FTTX |
|---|---|
| Αριθμός ινών | 4-288 πυρήνες |
| Σπάν | 50m /100m /200 m /300m /400m ή Προσαρμοσμένο |
| ίνα ανά σωλήνα | 4/6/8/12/Φύλακες |
| ΟΜ | Αποδεκτό |
| Τύπος ινών | YOFC ή Fiberhome κατά αίτηση |
|---|---|
| Αρίθμηση ινών | 4 -144 πυρήνας |
| χρώμα | Μαύρο, προσαρμοσμένο |
| Υλικό σακακιού | PE/MDPE/HDPE ή AT |
| Ονομα | Καλώδιο οπτικών ινών ADSS |
| Τύπος ινών | G657A1/A2/G652D/G657A1/G657A2 |
|---|---|
| COem | Διαθέσιμος |
| Εφαρμογή | Κεραία/αγωγός |
| Αριθμός αγωγών | 4-144core |
| Δομή | Προσαραγμένος χαλαρός σωλήνας |
| Τύπος ινών | YOFC ή Fiberhome ως αίτημα |
|---|---|
| Αρίθμηση ινών | πυρήνας 4 -144 |
| Χρώμα | Ο Μαύρος, που προσαρμόζεται |
| Μήκος | 2km ή προσαρμοσμένο μήκος |
| Υλικό σακακιών | PE ή |
| Εφαρμογή | εναέρια / εναέρια |
|---|---|
| μετράει φυτικές ίνες | 4/8/12/24/36/48/72/96/144γ |
| Σπιθαμή | 80/100/200/300/500M |
| ίνα ανά σωλήνα | 4/6/8/12F |
| OEM | Διαθέσιμο |
| Αριθμό μοντέλου | ADSS-144B1 |
|---|---|
| Μάρκα | Jiqian/Customize |
| Οργανωτής κατασκευής | Διαθέσιμο |
| Τύπος ινών | Μονότροπος |
| Υφάσματα από ίνες | Υφάσματα από κεβλάρ/αραμίδιο |
| Τύπος ινών | ενιαίος τρόπος ή πολυ τρόπος |
|---|---|
| Αρίθμηση ινών | 60Core |
| Χρώμα | Ο Μαύρος, που προσαρμόζεται |
| μήκος | 2km ή προσαρμοσμένο μήκος |
| Υλικό σακακιών | PE |