| Αριθμό μοντέλου | ADSS |
|---|---|
| Τύπος | Υπαίθριο καλώδιο οπτικών ινών |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Αριθμός οδηγών | ≥ 10 |
| Τύπος ινών | G652D ενιαίος τρόπος ή ως αίτημά σας |
| Αριθμό μοντέλου | ADSS-144B1 |
|---|---|
| Τύπος | Υπαίθριο καλώδιο οπτικών ινών |
| Τόπος καταγωγής | Guangdong, Κίνα |
| Αριθμός αγωγών | ≥ 10 |
| Τύπος ίνας | G652D/G657A1/G657A2/OM1/OM2/OM3/OM4 |
| Τόπος καταγωγής | Guangzhou Κίνα |
|---|---|
| Μάρκα | Jiqian |
| Αριθμός αγωγών | 4-288 πυρήνες |
| Μέλος δύναμης | FRP+Kevlar νήμα |
| Αποθήκευση/λειτουργούσα θερμοκρασία | -40 +70 °C |
| Αριθμό μοντέλου | ADSS |
|---|---|
| Τύπος | Υπαίθριο καλώδιο οπτικών ινών |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Αριθμός οδηγών | ≥ 10 |
| Τύπος ινών | G652D ενιαίος τρόπος ή ως αίτημά σας |
| Τόπος καταγωγής | Γκουάνγκτσοου Κίνα |
|---|---|
| Εμποδίζοντας υλικό νερού | Εμποδίζοντας ταινία νερού |
| Χαλαρό υλικό σωλήνων | PBT |
| Αυτοσυντήρηση | - Ναι, ναι. |
| Πυρήνες ινών | 2-288 πυρήνες |
| Εφαρμογή | υπαίθριες τηλεπικοινωνίες |
|---|---|
| μετράει φυτικές ίνες | 4-288 πυρήνες |
| Έκταση | 50m 100m /200 m /300m /400m |
| ίνα ανά σωλήνα | 4/6/8/12F |
| Δείγμα | Αποδεκτός |
| Τύπος ινών | YOFC ή Fiberhome κατά αίτηση |
|---|---|
| Αριθμός ινών | 4 -144 πυρήνας |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
| Διάρκεια | 2km ή προσαρμοσμένο μήκος |
| Υλικό σακάτου | PE ή HDPE |
| Τύπος ινών | YOFC ή Fiberhome ως αίτημα |
|---|---|
| Αρίθμηση ινών | πυρήνας 4 -144 |
| χρώμα | Ο Μαύρος, που προσαρμόζεται |
| μήκος | 2km ή προσαρμοσμένο μήκος |
| Υλικό σακακιών | PE ή |
| Εφαρμογή | εξωτερική κεραία |
|---|---|
| μετράει φυτικές ίνες | 1-144 Πυρήνας |
| Σπιθαμή | 80m 100m ή πελάτης |
| ίνα ανά σωλήνα | 4/6/8/12/24F |
| OEM | Ναί |
| Εφαρμογή | Υπερυψωμένος |
|---|---|
| Αριθμός ινών | 2-288 πυρήνας |
| Σπάν | 300m 500m ή εξατομικευμένο |
| ίνα ανά σωλήνα | 12/24F/48F/96F |
| Οργανωτής κατασκευής | Αποδεκτό |