| Διάμετρος καλωδίου | 9.7mm |
|---|---|
| Χρώμα μπουφάν | Μαύρο |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C~+70°C |
| Εφαρμογή | Επάνω/επάνω |
| Μήκος Καλωδίου | 1km/2km/3km/4km/5km |
| Διάμετρος καλωδίου | 9.7mm |
|---|---|
| Χρώμα μπουφάν | Μαύρο |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C~+70°C |
| Εφαρμογή | Επικεφαλής κεφαλής |
| Μήκος Καλωδίου | 1km/2km/3km/4km/5km |
| Cable Diameter | 9.7mm |
|---|---|
| Jacket Color | Black/ customize |
| Operating Temperature | -40℃~+70℃ |
| Application | Overhead/ anti-mouse |
| Cable Length | 1km/2km/3km/4km/5km |
| Έκταση | 100m |
|---|---|
| Σακάκι | PE/AT |
| Μάρκα | JQ |
| Τόπος καταγωγής | GuangZhou, Κίνα |
| Πρότυπο Numbe | ADSS |
| Αρίθμηση ινών | 2-144 |
|---|---|
| Εκτατή δύναμη | Μακροπρόθεσμο: 200N/Short-όρος: 600N |
| Βαθμός ινών | G.652D |
| Διάμετρος καλωδίων | 9.7mm |
| Υλικό σακακιών | PE |
| Τόπος καταγωγής | Guangzhou Κίνα |
|---|---|
| Μάρκα | Jiqian |
| Αριθμός αγωγών | 4-288 πυρήνες |
| Μέλος δύναμης | FRP+Kevlar νήμα |
| Αποθήκευση/λειτουργούσα θερμοκρασία | -40 +70 °C |
| Τόπος καταγωγής | Γκουάνγκτσοου Κίνα |
|---|---|
| Μάρκα | Jiqian |
| Αριθμός οδηγών | 4-288 πυρήνες |
| Μέλος δύναμης | FRP+Kevlar νήμα |
| Αποθήκευση/λειτουργούσα θερμοκρασία | -40 +70 °C |
| Τόπος καταγωγής | Guangzhou Κίνα |
|---|---|
| Μάρκα | Jiqian |
| Αριθμός αγωγών | 4-288 πυρήνες |
| Μέλος δύναμης | FRP |
| Αποθήκευση/λειτουργούσα θερμοκρασία | -40 +70 °C |
| Τόπος καταγωγής | Guangzhou Κίνα |
|---|---|
| Μάρκα | Jiqian |
| Αριθμός αγωγών | 4-288 πυρήνες |
| Μέλος δύναμης | Νήμα Kevlar |
| Αποθήκευση/λειτουργούσα θερμοκρασία | -40 +70 °C |
| Τόπος καταγωγής | Γκουάνγκτσοου Κίνα |
|---|---|
| Μάρκα | Jiqian |
| Ονομασία προϊόντος | ADSS Υφασματικό οπτικό καλώδιο 48 πυρήνες |
| Μέλος δύναμης | FRP+Kevlar νήμα |
| Τύπος ινών | G652 G655 |