| Διάμετρος καλωδίου | 12,4 χιλιοστά |
|---|---|
| Υποστήριξη διατομής | 86,4 χιλιοστά |
| Τμήμα AS AS WIRE | 68,8 χιλιοστά |
| Τμήμα AL Tube | 17,6 χιλιοστά |
| Τύπος ίνας | Μονή λειτουργία G652D/G657A1 |
| Υλικό σακακιών | PE, HDPE, MDPE, LSZH |
|---|---|
| Εξωτερική διάμετρος | 8.0mm/6.0mm/7.0mm/9.0mm |
| Χαλύβδινο σύρμα | 1.0mm/0.7mm |
| Χρώμα | Μαύρος |
| Τύπος ινών | Ενιαίος τρόπος G652D |
| Υλικό σακακιών | PE, HDPE, MDPE, LSZH |
|---|---|
| Εξωτερική διάμετρος | 8.0mm/6.0mm/7.0mm/9.0mm |
| Χαλύβδινο σύρμα | 1.0mm/0.7mm |
| Χρώμα | Μαύρος |
| Τύπος ινών | Ενιαίος τρόπος G652D |
| Υλικό σακακιών | PE, HDPE, MDPE, LSZH |
|---|---|
| Εξωτερική διάμετρος | 8.0mm/6.0mm/7.0mm/9.0mm |
| Χαλύβδινο σύρμα | 1.0mm/0.7mm |
| Χρώμα | Μαύρος |
| Τύπος ινών | Ενιαίος τρόπος G652D |
| Τύπος ινών | G657A1/A2/G652D/G657A1/G657A2 |
|---|---|
| COem | Διαθέσιμος |
| Εφαρμογή | Εναέριος |
| Αριθμός αγωγών | 4 |
| δομή | Χαλαρός σωλήνας, Unitube |
| Αρίθμηση ινών | 2-12 πυρήνας |
|---|---|
| Σακάκι | PE, MDPE, LSZH, PVC, HDPE |
| Εγγύηση | 25 ετών |
| Oem | Ναί |
| Μάρκα ινών | Yofc/fiberhome/fujikura/corning |
| Τύπος ινών | G657A1/A2/G652D/G657A1/G657A2 |
|---|---|
| COem | Διαθέσιμος |
| Εφαρμογή | Εναέριος |
| Αριθμός αγωγών | 4 |
| δομή | Χαλαρός σωλήνας, Unitube |
| Τύπος ινών | G657A1/A2/G652D/G657A1/G657A2 |
|---|---|
| COem | Διαθέσιμος |
| Εφαρμογή | Εναέριος |
| Δομή | Unitube |
| Λειτουργούσα θερμοκρασία | -40 ~ +60 Γ |
| Τύπος ινών | G657A1/A2/G652D/G657A1/G657A2 |
|---|---|
| COem | Διαθέσιμος |
| Εφαρμογή | Εναέριος |
| Αριθμός αγωγών | 4 |
| δομή | Χαλαρός σωλήνας, Unitube |
| Υλικό σακακιών | PE, HDPE, MDPE, LSZH |
|---|---|
| Εξωτερική διάμετρος | 8.0mm/6.0mm/7.0mm/9.0mm |
| Χαλύβδινο σύρμα | 1.0mm/0.7mm |
| Χρώμα | Μαύρος |
| Τύπος ινών | Ενιαίος τρόπος G652D |