| Αρίθμηση ινών | 4-144Cores |
|---|---|
| Τύπος ίνας | Μονή Λειτουργία/Λειτουργία πολλαπλών |
| Σακάκι | Αντι -UV υλικό/ HDPE/ MDPE |
| Χρώμα | Ο Μαύρος ή πορτοκάλι ή προσαρμοσμένος |
| Όνομα προϊόντος | Αέρας-ανθισμένο καλώδιο μικροϋπολογιστών |
| Υλικό σακακιών | PE, HDPE, MDPE, LSZH |
|---|---|
| Εξωτερική διάμετρος | 8.0mm/6.0mm/7.0mm/9.0mm |
| Χαλύβδινο σύρμα | 1.0mm/0.7mm |
| Χρώμα | Μαύρος |
| Τύπος ινών | Ενιαίος τρόπος G652D |
| διάμετρος καλωδίου | 12,4 χιλιοστά |
|---|---|
| Υποστήριξη διατομής | 86,4 χιλιοστά |
| Τμήμα AS AS WIRE | 68,8 χιλιοστά |
| Τμήμα AL Tube | 17,6 χιλιοστά |
| Τύπος ίνας | Μονή λειτουργία G652D |
| Αριθμός φυτικών ινών | 2 12 24 48 Core |
|---|---|
| Σακάκι | PE, MDPE, LSZH, PVC, HDPE |
| Χρώμα | κίτρινος |
| Εγγύηση | 25 ετών |
| Μάρκα Fiber | Yofc/fiberhome/fujikura/corning |
| Υλικό σακακιών | PE, HDPE, MDPE, LSZH |
|---|---|
| Εξωτερική διάμετρος | 8.0mm/6.0mm/7.0mm/9.0mm |
| Χαλύβδινο σύρμα | 1.0mm/0.7mm |
| Χρώμα | Μαύρος |
| Τύπος ινών | Ενιαίος τρόπος G652D |
| Υλικό σακακιών | HDPE, MDPE, LSZH, PE |
|---|---|
| Εξωτερική διάμετρος | 8.0mm |
| Χαλύβδινο σύρμα | 1.0mm |
| Χρώμα | ΜΑΥΡΟΣ |
| Τύπος ινών | Ενιαίος τρόπος G652D |
| Έξω χρώμα | μαύρος |
|---|---|
| Θωρακισμένος | ταινία χάλυβα |
| Σακάκι | PE |
| Μέλος δύναμης | χαλύβδινο σύρμα |
| Λειτουργούσα θερμοκρασία | -40°C~+70°C |
| Μπουφάν | PE, HDPE, LSZH |
|---|---|
| Εξωτερική διάμετρο | 8.0mm/7.0mm/9.0mm |
| Χαλύβδινο σύρμα | 1.0mm/0.7mm |
| Χρώμα | Μαύρος |
| Τύπος ίνας | singlemode&multimode, OM2/OM3 |
| Υλικό σακακιών | PE, HDPE, MDPE, LSZH |
|---|---|
| Εξωτερική διάμετρος | 8.0mm/6.0mm/7.0mm/9.0mm |
| Χαλύβδινο σύρμα | 1.0mm/0.7mm |
| Χρώμα | Μαύρος |
| Τύπος ινών | Single Mode G652D |
| Υλικό σακακιών | PE, HDPE, LSZH |
|---|---|
| Εξωτερική διάμετρος | 8.0mm/6.0mm/7.0mm/9.0mm |
| Χαλύβδινο σύρμα | 1.0mm/0.7mm |
| Χρώμα | Μαύρος |
| Τύπος ινών | singlemode&multimode |