Μας ελάτε σε επαφή με

Υπεύθυνος : Philip

Τηλεφωνικό νούμερο : +8613422342788

WhatsApp : +8613422342788

Free call

2km 4 πυρήνων OPGW ενιαίο καλώδιο οπτικών ινών τρόπου υπαίθριο

Ποσότητα παραγγελίας min : 1km Συσκευασία λεπτομέρειες : Εξέλικτρο κοντραπλακέ/προσαρμοσμένος
Χρόνος παράδοσης : 5-8 ημέρες εργασίας Όροι πληρωμής : L/C, T/T, Western Union
Δυνατότητα προσφοράς : 4500km το μήνα
Τόπος καταγωγής: GuangZhou, Κίνα Μάρκα: JQ/OEM
Πιστοποίηση: ISO9001 ROHS CE-EMC FCC SDOC Αριθμό μοντέλου: OPGW

Λεπτομερής ενημέρωση

Τύπος ινών: ενιαίος τρόπος/πολυ τρόπος Σακάκι: Αργίλιο
Όνομα προϊόντων: Υπαίθριο καλώδιο οπτικών ινών μήκος: 2km ή προσαρμοσμένο μήκος
δομή: Χαλαρός σωλήνας Ίνα: 4-288core
Λειτουργούσα θερμοκρασία: -40 ~ +60 Γ
Υψηλό φως:

OPGW ενιαίο καλώδιο ινών τρόπου υπαίθριο

,

OPGW 4 ενιαίο καλώδιο οπτικών ινών τρόπου πυρήνων

,

καλώδιο οπτικών ινών opgw 2km

Περιγραφή προϊόντων

Σύνθετο υπερυψωμένο επίγειο καλώδιο Unitube 4 ενιαίο καλώδιο οπτικών ινών τρόπου πυρήνων OPGW

Το σύνθετο υπερυψωμένο επίγειο καλώδιο οπτικής ίνας (OPGW) είναι ένα υπερυψωμένο επίγειο καλώδιο που περιέχει τη οπτική ίνα. Έχει τις πολλαπλάσιες λειτουργίες όπως το υπερυψωμένες επίγειο καλώδιο και η οπτική επικοινωνία. Χρησιμοποιείται κυρίως για τις γραμμές επικοινωνίας του 110KV, του 220KV, του 500KV, του 750KV και νέου υπερυψωμένου υψηλής τάσεως συστήματος μετάδοσης. Μπορεί επίσης να χρησιμοποιηθεί για να αντικαταστήσει τις υπάρχουσες επίγειες γραμμές του παλαιού υπερυψωμένου συστήματος μετάδοσης υψηλής τάσης, να προσθέσει τη γραμμή οπτικών επικοινωνιών, να διαβιβάσει το ρεύμα λίγος χρόνου και να παρέχει την αντι προστασία αστραπής. Άλλες δομές μπορούν να προσαρμοστούν κατόπιν αιτήσεως.

2km 4 πυρήνων OPGW ενιαίο καλώδιο οπτικών ινών τρόπου υπαίθριο 0

 

 

Χαρακτηριστικά προϊόντων

• Τους σωλήνες ανοξείδωτου που γεμίζουν με το υδροφοβικό πήκτωμα παρέχουν την προστασία και την υποστήριξη των οπτικών ινών

• Καλή εκτατή εκτέλεση

• Μικρή διάμετρος, ελαφρύ, χαμηλό πρόσθετο φορτίο στον πύργο

• Κατάλληλο υπερβολικό μήκος ινών της οπτικής μονάδας easliy για να κάνει

Κατασκευές και απόδοση

  Ταξινόμηση Υλικό Αξία

 

 

 

Κατασκευή

Οπτική ίνα G652D/G655 κ.λπ. 2 - 48
Σωλήνας προστασίας Σωλήνας ανοξείδωτου 1.5 - 6mm
Προσαραγμένη γραμμή ΣΑΝ ράβδο wire/AA wire/Al 1.5 - 6mm
Μέγιστη διάμετρος 18mm
Μέγιστη διατομή 200mm2

 

 

 

 

Χαρακτηριστικό

Σύμφωνα με τα πρότυπα ως DL/T 832, iec60794-4-10, IEEE1138
Μέγιστη εκτατή δύναμη (RTS) (kN) 280
Μέγιστη δύναμη συντριβής (N/100mm) 2200
Μέγιστη σύντομη τρέχουσα ικανότητα (40-200) (kA2s) 100
Ελάχιστη κάμπτοντας ακτίνα (δυναμική) 20D
Ελάχιστη κάμπτοντας ακτίνα (στατική) 15D
Απόδοση περιβάλλοντος Εγκατάσταση () -10 έως +50
Μεταφορά και λειτουργία () -40 έως +65

Χαρακτηριστικά οπτικής ίνας

  Μείωση Εύρος ζώνης Διασπορά τρόπου πόλωσης

 

@850nm

 

@1300nm

 

@1310nm

 

@1550nm

 

@850nm

 

@1300nm

Μεμονωμένη ίνα Αξία συνδέσεων σχεδίου (M=20, Q=0.01%)
G652D ≤0.35dB/km ≤0.21dB/km ≤0.20ps/χλμ ≤0.1ps/χλμ
G655 ≤0.22dB/km ≤0.20ps/χλμ ≤0.1ps/χλμ
50/125μm ≤3.0dB/km ≤1.0dB/km ≥600MHz.km ≥1200MHz.km
62.5/125μm ≤3.5dB/km ≤1.0dB/km ≥200MHz.km ≥600MHz.km

 

• Θερμοκρασία μεταφορών/αποθήκευσης: -40℃ σε +65℃

Συσκευασία και τύμπανο

Τυποποιημένο τύμπανο καλωδίων

Τυποποιημένο μήκος εξελίκτρων: 2/3km/reel, άλλο μήκος είναι επίσης διαθέσιμο

 

FAQ

1.Are εσείς tradning επιχείρηση ή κατασκευαστής;
Είμαστε ο κατασκευαστής με την εμπειρία 10 ετών, είμαστε ειδικευμένοι στην έρευνα, την ανάπτυξη και την παραγωγή
για το καλώδιο οπτικών ινών, καλώδιο πτώσης και σκοινί πορειών ect. Το εργοστάσιό μας είναι στην πόλη Guangzhou, υποδοχή για να μας επισκεφτεί!
 
2.About η ποιότητα;
Παράδοση πριν από εξετάσαμε κάθε ίνες όταν τελειωμένη παραγωγή.
Μετά από την επιβεβαίωση τιμών, μπορείτε να απαιτήσετε δωρεάν τα δείγματα για να ελέγξετε την ποιότητά μας.
 
3.Can δέχεστε τη μικρή διαταγή;
Ναι, η μικρή διαταγή είναι διαθέσιμη. Υποστηρίζουμε το νέο έργο των πελατών μας, όπως ξέρουμε ότι η επιχείρηση είναι πάντα από τη μικρή διαταγή.
 
4.What είναι η παράδοσή σας χρόνος;
Συνήθως περίπου εργάσιμες ημέρες 3-7days, εξαρτάται κυρίως από την ποσότητα διαταγής.
Αλλά pls βεβαιώνεται ότι θα τακτοποιήσουμε τα αγαθά σας το συντομότερο δυνατόν μετά από την πληρωμή σας.

5.Can δέχεστε την υπηρεσία cOem;
Ναι, χαιρετίζουμε την υπηρεσία cOem. Μπορούμε να τυπώσουμε το λογότυπό σας στο προϊόν. Οποιαδήποτε ιδέα από σας είναι διαθέσιμη.

 

Μπορεί να είσαι σε αυτά
Ελάτε σε επαφή μαζί μας

Εισάγετε το μήνυμά σας

lillian@gzjqofc.com
+8618122384553
8618122384553
8618122384553